Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Veela/Yarı Veela Alımları

3 posters
YazarMesaj
Androméda Monica Manoir
Admin / Uluslar Arası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Admin / Uluslar Arası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Androméda Monica Manoir

Kadın Mesaj Sayısı : 1063
Ruh Hali : Veela/Yarı Veela Alımları Images12

Hogwarts Wizard
Galleon:
Veela/Yarı Veela Alımları Left_bar_bleue100000/100000Veela/Yarı Veela Alımları Empty_bar_bleue  (100000/100000)

Veela/Yarı Veela Alımları Empty
MesajKonu: Veela/Yarı Veela Alımları   Veela/Yarı Veela Alımları Icon_minitime1Çarş. Şub. 17, 2010 7:23 pm

Veela'lar, göreceğiniz en güzel kadınlardır. Fakat insan değildirler. Veela'lar dans etmeye başladığı zaman zihniniz tamamen, harikulade bir şekilde boşalır ve dünyadaki tek önemli şeyin Veela'ları izlemek olduğunu düşünürsünüz. Tenleri yay gibi parlar, saçları rüzgar olmadan da sallanabilir.

Veela'ların dansları hızlandıkça sersemlemiş zihninize bölük pörçük, çılgınca düşünceler gelmeye başlar. Etkileyici bir şey yapmak isteği ile yanıp tutuşursunuz. Bunlardan kurtulmak için Veela'lar dans etmeye başladıklarında müziğin sesini duymamak için kulaklarınızı kapamanız gerekir.

Yarı Veelalar ise bukadar baş döndürücü olmamakla birlikte, üstünüzde yoğun bir etki bırakırlar. Genelde aile bağlarında bir Veela bulunur. (:

2 Öğrenci 5 Yetişkin alınacaktır. Yeterli görülmeyen başvurular kabul edilmeyecektir.

Aşağıdakileri doldurmanız gerekmektedir.

*Ad-Soyad.
    *Neden veela olmak istiyorsunuz?
    *Kişisel özellikleriniz?
    *Veela mı Yarı Veela mı?
    *Aile Geçmişin?
    *Rp geçmişin?
    +Bu yetenek hakkında kısa bir yazı. [Rpg, aile geçmişiniz.. gibi şeyler. Lütfen kısa yazıp bırakmayın, bir fayda sağlamayacaktır size.

-Veelaların insan/kurtadam/vampir gibi bir ırk olduğunu hatırlatırım. Aynı anda 2tanesi olamazsınız.
http://hogwartswizard.express-forum.net/karakter-kartlar-f31/m-i
Nerissa Vivien Sombre
Gitarist&Solist / Vampir / Ölüm Yiyen
Nerissa Vivien Sombre

Kadın Mesaj Sayısı : 33
Ruh Hali : Veela/Yarı Veela Alımları 2rpa64k

Hogwarts Wizard
Galleon:
Veela/Yarı Veela Alımları Left_bar_bleue0/100000Veela/Yarı Veela Alımları Empty_bar_bleue  (0/100000)

MesajKonu: Geri: Veela/Yarı Veela Alımları   Veela/Yarı Veela Alımları Icon_minitime1Çarş. Nis. 21, 2010 10:01 am

*Ad-Soyad: Nerissa Vivien Sombre
*Neden veela olmak istiyorsunuz?: Karakterim kurgu gereği olağanüstü bir güzellik taşımalı.
*Kişisel özellikleriniz?: İnsanlara zarar vermekten çok hoşlar. Ama sadece sevmediklerine zarar verir. Gülümsemesi çok hoştur. Ancak bu güzel gülümsemenin mutlaka kötü bir nedeni vardır. Zeki bir kızdır ve aklını sadece kötü şeylere çalıştırır.
*Veela mı Yarı Veela mı?: Veela
*Aile Geçmişin?: Ah... Ailesi gerçekten çok korkunçtur. Aslında sadece annesi. Annesi de bir veeladır. Ve babasının aklını bu şekilde çelmiştir. Sonra babam ona evlenme teklifi edince o da kabul etmiştir. Çünkü annesi onun çocuğunu yani Nerissa'yı taşıyordur. Nerissa doğduktan sonra annesi Nyx eve hiç uğramamaya başlamıştır. Nerissa'nın babası yani George ise bundan hiç hoşlanmamaktadır. Ve en sonunda George, Nyx'i başka bir adamın yanında basmıştır. Bunun üzerine George hem Nyx'i hem de yanındaki adamı vurmuş ve sonra kendisi intihar etmiştir.
*Rp geçmişin?: Yaklaşık 1 senedir yapıyorum.
+Bu yetenek hakkında kısa bir yazı:

Cümbüş yerine dönen barda insanların arasından sıyrılıp kendime oturacak bir yer arıyordum. Ne var ki yanından geçtiğim her adam bana bakıyordu. Onlara güzel bir gülümseme attım. Kız arkadaşları bundan hoşlanmamıştı. Kimin umurunda! Gözden uzak bir yerde bir adam vardı. Uzun saçlı ve çok da tatlıydı. Uzun saçlılara karşı kuvvetli bir zaafım vardı. Koşar adımlarla yanına gittim. Ve yanına oturdum. Hoşnut olmuş gözlerle beni süzdü ve elini uzattı '' Ben David.'' dedi. Sesi derinden geliyordu, çok çekiciydi! Bende elini sıktım ve '' Bende Nerissa.'' dedim. Sesim gerçekten çok kontrollü çıkmıştı. Müzik sesi iyice yükselmişti ve bağırarak konuşuyorduk. Bana yaklaştı ve sesini yükselterek '' Bir içki ister misin?'' dedi. '' Elbette, kararı sana bırakıyorum.'' dedim. Kocaman bir gülümsemeyle. Garsonu çağırdı ve bir şeyler söyledi. Kısa süre sonra garson elinde iki cinle geri geldi. Cinlerden birisini aldım ve tepeye diktim. Metal ağırlıklı şarkı bittiğinde benim en sevdiğim şarkı çıktı. David'de içkisini tepesine dikti ve elimden tutarak dans pistine çıkardı beni. Nedense bana dokunuşu hiç yabancı gelmiyordu. O olabilir miydi? Hiç sanmıyorum. Hem beni görse hatırlardı. Kesinlikle o değildi. Olamazdı! Kendimi müziğin etkisine bıraktım. Kısa bir süre sonra David dans etmeyi bıraktı ve beni izlemeye koyuldu. Bu zümrüt yeşili gözleri daha önce de görmüştüm! Büyük bir şehvetle bana sarıldı ve beni dışarıya çıkarttı. Tüm gücümle onu kendimden uzaklaştırmaya çalışıyordum. Ama o bana yaklaşmaya devam ediyordu. Tüm gücümle bağırdım ''Defol!''. Oysa o umursamaz bir ses tonuyla '' Sende benim olmak istiyorsun biliyorum.'' dedi ve beni öptü. Onu hızla ittirdim. Bu ne lanet bir muggledı böyle! Yerdeki taşlardan birisine aldım ve kafasına fırlattım. Kafasında kanlar akıyordu. Ben ise o nefretle kafasını duvara çarptırmaya başladım.
'' Seni-lanet-pislik!'' dedim bağırarak. Hak etmişti. Ve bir süre sonra vücudu hareketsiz bir biçimde yere yığıldı. Ölü bedene bir tekme attım. Ve oradan yürüyerek uzaklaştım. Neden herkes bana büyülenmiş gözlerle bakıyordu? Neden aldığım her şeyi bedavaya vermişlerdi? Ve neden bu olay yaşanmıştı. Ellerim kan içindeydi, hava soğuktu. Ceketime sıkı sıkı sarıldım. Aklıma tek bir düşünce geliyordu. Annem bir veelaydı, evet. Yoksa bende mi bir veelaydım? Yüzümde şeytani bir gülümseme belirdi. Kendi kendime fısıldayarak '' Bununla neler yapabileceğini biliyorsun Nerissa'' dedim. Evet biliyordum...
Blair Ophélia Ramora
Admin / Gryffindor VI. Sınıf / Teftiş Mangası Yardımcısı
Admin / Gryffindor VI. Sınıf / Teftiş Mangası Yardımcısı
Blair Ophélia Ramora

Kadın Mesaj Sayısı : 100
Ruh Hali : Veela/Yarı Veela Alımları Dagini10jt6

Hogwarts Wizard
Galleon:
Veela/Yarı Veela Alımları Left_bar_bleue100000/100000Veela/Yarı Veela Alımları Empty_bar_bleue  (100000/100000)

MesajKonu: Geri: Veela/Yarı Veela Alımları   Veela/Yarı Veela Alımları Icon_minitime1Perş. Nis. 22, 2010 8:52 pm

Michelle Laurén Manoir demiş ki:

-Veelaların insan/kurtadam/vampir gibi bir ırk olduğunu hatırlatırım. Aynı anda 2tanesi olamazsınız.

Okumadın sanırım. :D
Nerissa Vivien Sombre
Nerissa Vivien Sombre

Kadın Mesaj Sayısı : 33
Ruh Hali : Veela/Yarı Veela Alımları 2rpa64k

Hogwarts Wizard
Galleon:
Veela/Yarı Veela Alımları Left_bar_bleue0/100000Veela/Yarı Veela Alımları Empty_bar_bleue  (0/100000)

MesajKonu: Geri: Veela/Yarı Veela Alımları   Veela/Yarı Veela Alımları Icon_minitime1Cuma Nis. 23, 2010 10:06 am

affedersiniz görmemişim :(

Veela/Yarı Veela Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Veela Listesi.
» Görücü Alımları
» Animagus Alımları
» Taraf Alımları
» Metamorfmagus Alımları