Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Animagus Alımları

+5
Evaline Crystal Slowen
Katheryn Elizabeth Hudson
Blair Ophélia Ramora
Lillian Mélanie Manoir
Androméda Monica Manoir
9 posters
YazarMesaj
Androméda Monica Manoir
Admin / Uluslar Arası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Androméda Monica Manoir

Kadın Mesaj Sayısı : 1063
Ruh Hali : Animagus Alımları Images12

Hogwarts Wizard
Galleon:
Animagus Alımları Left_bar_bleue100000/100000Animagus Alımları Empty_bar_bleue  (100000/100000)

Animagus Alımları Empty
MesajKonu: Animagus Alımları   Animagus Alımları Icon_minitime1Çarş. Şub. 17, 2010 7:22 pm

Animagus özelliği sizin istediğiniz zaman bir hayvana dönüşmenizi sağlar. Öyle hemen animagus oliyim diyemezsiniz. Zor bir iştir. Bazı istisnalar olsada bütün animaguslar bakanlık tarafından kayıt altındadır.
    Animagusların tek ortak özellikleri her dönüştüklerinde onları tanımanızı sağlayacak ve diğer hayvanlardan ayrılmasını sağlayacak birşey bulundurmalarıdır - bu herşey olabilir, bir parmağın eksik olmasından gözünde benek olmasına kadar. (:

3 Öğrenci, 6 Yetişkin alınacaktır.

Aşağıdakileri cevaplamanız yeterlidir.

*Ad-Soyad.
    *Neden animagus olmak istiyorsunuz?
    *Kişisel özellikleriniz?
    *Animagus olunca sizi tanımamızı sağlıycak özelliğiniz?
    *Dönüşeceğiniz hayvan?
    *Rp geçmişin?
    +Bu yetenek hakkında kısa bir yazı. [Rpg, aile geçmişiniz.. gibi şeyler. Lütfen kısa yazıp bırakmayın, bir fayda sağlamayacaktır size.

http://hogwartswizard.express-forum.net/karakter-kartlar-f31/m-i
Lillian Mélanie Manoir
Admin / Okul Müdiresi / Kehanet Profesörü / Slytherin Bina Sorumlusu
Lillian Mélanie Manoir

Kadın Mesaj Sayısı : 569
Ruh Hali : Animagus Alımları 2rz3tw5

Hogwarts Wizard
Galleon:
Animagus Alımları Left_bar_bleue100000/100000Animagus Alımları Empty_bar_bleue  (100000/100000)

Animagus Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Animagus Alımları Icon_minitime1Cuma Şub. 26, 2010 3:44 pm

*Ad-Soyad.
~Lillian Mélanie Howe
~Animagus olmak istiyorum çünkü hayvanlara karşı özel bir sempatim var. Onlarsız bir hayat düşünemiyorum.
*Kişisel özellikleriniz?
~Güzel
~Huysuz
~Sevdikleri için her şeyi yapan
~Bencil
~Uykucu

~Animagus olunca mavi gözlerim sayesinde tanınacağım. Koalaların mavi gözleri olmaz.
*Dönüşeceğiniz hayvan?
~Koala
*Rp geçmişin?
~Rp yazmaya arkadaşım Sophie sayesinde geçen günlerde başladım. Daha acemiyim ancak çok fazla kitap okuyorum ve kısa sürede kendimi geliştirebileceğimi düşünüyorum.
Bu özelliğe sahip olduğunu düşünerek yazacağın bir rp.

Ne kadar da güzel bir gün.Bahar geliyor. Güneş pırıl pırıl parlıyor ve orman manzaralı evimden içeri giriyor. Her yer aydınlanmış. Öğle vakti olmalı.

Birden bir ses duyuyorum. Ürkütücü bir ses. Bu ana hiç uymuyor. Bana yanlış geliyor. Ormandaki hayvan dostlarım bu kadar gürültü yapamaz. Gürültünün kaynağını görmek için çevreyi inceliyorum ve kötü bir sürprizle karşılaşıyorum.

Büyük makineler benim güzel ormanımı yok etmek istiyor. Hayır, buna izin veremem. Birçok hayvan yavrulayacak. Ağaçlar yeni yeni çiçek açıyor. İnsanlar ne zaman bu kadar vahşileşti? Ormanımı yok edemezler!

Birkaç insan diğerlerinden garip duruyor. Sanki... Acı çekiyorlar. Bunlar bitki veya hayvan bilimci olmalı. Keşke işe yarayacak şeyler yapsalar... Nasıl kurtarabilirim ki o kadar masum canlıyı?

Birden aklıma bir fikir geliyor. Camdan bir maymun misali atlıyorum ve makinelerin hemen önünde duran ağaçlara koşuyorum. Kimsenin beni görmemesi lazım. Koalalar uyanıyor ve kaçışıyorlar. Benim küçük uykucularım... Onlara kıyamazlar!

Yüksek ağaçların arasında değişim geçiriyorum. Tembel tembel hayvan/bitki bilimcilerin yanına koşuyorum. Birden konuşmaları duruyor. Biri beni görüyor.

"Hey, şuna bakın! Tanrı aşkına inanamıyorum! Mavi gözlü bir koala!" Beni kucağına alıyor ve diğerlerine gösteriyor. Arkadaşlarına sesleniyor. "Durun! Bu ormanı yok edemeyiz! Burada mavi gözlü koala var! Bu ormanın içinde genetik özellikleri normalinden farklı birçok hayvan olabilir! Çalışmayı erteliyoruz!" Çevredekiler sızlanarak uzaklaşırken beni kucağına alan adam telefonuna sarılıyr. Makineler uzaklaşıyor.

Ormanımı kurtarmanın sevinciyle beni koydukları kafese aldırmıyorum ve bir veteriner kliniğine giderken animagus bedenimin etkisiyle uyuyorum...
http://hogwartswizard.express-forum.net/karakter-kartlar-f31/m-e
Blair Ophélia Ramora
Admin / Gryffindor VI. Sınıf / Teftiş Mangası Yardımcısı
Admin / Gryffindor VI. Sınıf / Teftiş Mangası Yardımcısı
Blair Ophélia Ramora

Kadın Mesaj Sayısı : 100
Ruh Hali : Animagus Alımları Dagini10jt6

Hogwarts Wizard
Galleon:

Animagus Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Animagus Alımları Icon_minitime1Çarş. Mart 17, 2010 8:21 pm

Kabul edildi admin. afdsldfasğdpfkoa. :D Meta değilmiydin lan sen? xD
Lillian Mélanie Manoir
Lillian Mélanie Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

Animagus Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Animagus Alımları Icon_minitime1Ptsi Mart 22, 2010 6:38 pm

Bunu edmin olmadan yollamıştım. zzz
Androméda Monica Manoir
Androméda Monica Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

Animagus Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Animagus Alımları Icon_minitime1Ptsi Mart 22, 2010 7:06 pm

Okey. zzz Takımımı kullansana lan. *-*
Uçuş Profesörü / Yoldaşlık Üyesi
 Uçuş Profesörü / Yoldaşlık Üyesi

Kadın Mesaj Sayısı : 222
Ruh Hali : Animagus Alımları 117zjpj

Hogwarts Wizard
Galleon:
Animagus Alımları Left_bar_bleue5000/100000Animagus Alımları Empty_bar_bleue  (5000/100000)

Animagus Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Animagus Alımları Icon_minitime1Ptsi Mart 22, 2010 9:40 pm

Kullanmış ya :F Gözlüğünü takmadım mı yoksa Animagus Alımları 378749
Androméda Monica Manoir
Androméda Monica Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

Animagus Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Animagus Alımları Icon_minitime1Ptsi Mart 22, 2010 9:53 pm

Öteki olum. Rp fana koyduğum. :D
Evaline Crystal Slowen
Model / Elf / Ölüm Yiyen
Model / Elf / Ölüm Yiyen
Evaline Crystal Slowen

Kadın Mesaj Sayısı : 251
Ruh Hali : Animagus Alımları Wi7x2b

Hogwarts Wizard
Galleon:
Animagus Alımları Left_bar_bleue4500/100000Animagus Alımları Empty_bar_bleue  (4500/100000)

Animagus Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Animagus Alımları Icon_minitime1Paz Nis. 04, 2010 5:25 pm

Bonnie Ginevra Hewitt

Hayvanları seviyorum.

* Zeki
* Cesur
* Meraklı
* Sadık

Ceylan

Bonnie yatmaya gitmeden önce yasak ormana gitti.Biraz korkmuştu sanki etrafta vahşi sesler vardı. Bu sesler hiç hayvan sesine benzemiyordu. Ürkekçe etrafına baktı ama hiçbir şey göremedi. Ormanın derinliklerine gitmek istiyordu ama bu çok tehlikeliydi. Sonra aklına animagus olmak geldi.Böylece ormanın derinliklerine daha rahat gidebilirdi.Yürümeye başladı.

O gece dolunay vardı. Bonnie animagus halinde ormanda ilerlerken bir kurt sesi duyuyordu.
Artık koşmaya başlamıştı. Sonra bir çocuk gördü. Kendisi yaşındaydı. Çocuk bir ceylan görünce çok korkmuştu. Animagus halinde onun yanına gitti. Dönüşmeye cesaret edemiyordu. Bonnie düşünürken bir kurt adam geldi. Bonnie hemen çocuğun önüne geçti. Kurtadam onu ısırmaya çalışıyordu. Eğer insan haline gelirsem daha kötü olacağını biliyordu. Çocuğa baktı. Okula doğru koşuyordu. Bonnie'de arkasından koştu.

Kurtadamı atlatmıştı. Okula yaklaşmak üzereydi ama o okula gelemezdim. İnsan haline gelip hemen Hastane Kanadına gitti. Ve ormanda gördüğüm o çocuğu gördü. Fazla yara almamasına sevinmişti...
http://hogwartswizard.express-forum.net/karakter-kartlar-f31/e-v
Francelly Marqués
Okul Müdürü Yardımcısı / Ravenclaw Bina Sorumlusu / Mitoloji Profesörü
Francelly Marqués

Kadın Mesaj Sayısı : 84
Ruh Hali : Animagus Alımları Keyifs10tp1

Hogwarts Wizard
Galleon:

Animagus Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Animagus Alımları Icon_minitime1Paz Nis. 04, 2010 5:36 pm

Kabul edildi.
Aléx Lyod
Ölü
Ölü
Aléx Lyod

Erkek Mesaj Sayısı : 11
Ruh Hali : Animagus Alımları Yurekl10

Hogwarts Wizard
Galleon:
Animagus Alımları Left_bar_bleue0/100000Animagus Alımları Empty_bar_bleue  (0/100000)

Animagus Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Animagus Alımları Icon_minitime1Ptsi Nis. 05, 2010 12:57 pm

Ad-Soyad. Aléx Lyod
*Nedenanimagus olmak istiyorsunuz?
Da ha hızlı , güçlü biri olmak için ayrıca öğrençilerimin benden bi' şey saklayamaması için . Hayvanları da çok severim .
*Kişisel özellikleriniz?
-İyi
-Zeki
-Dürüst
-Güçlü
-Çevik
-Yardımsever
Kişisel özelliklerim .
*Dönüşeceğiniz hayvan?
Kurt .
*Rp geçmişin?
Annem bi' büyücüydü ama babam muggle'dı . Yıllarca muggle'larla büyüdüm ve onları çok sevdim ama annem her zaman bi' sihirbaz olmamı isterdi , hayatımıza sorunsuzca devam ederken Hogwarts'dan gelen mektup tüm mutluluğumuzu bozmuş ve annem , babam arasında bi' kavga çıkartmıştı , babam gitmememi , annem ise gitmemi istiyordu . Sonra bana sordular , yukarı tükürsem bıyık , aşağı tükürsemsakal durumuna geçmiştim . Burda muggle'lar ile yaşamakmı ? Yoksa sihir dünyasına adım atmakmı ?

Akşam olduğunda ben , Hogwarts'a gitmeye karar verdim bunu babama
söylemeden annemle evden çıktık , alışverişi yapıp trene bindik , annem
benden ayrıldı ve ben Gryfinndor'a seçildim .Derslerim fevkalade güzeldi
, Muggle araştırma dersliğinden çok iyi notlar alıyordum çünkü muggle
lar ile büyümüştüm . Tatillerde eve gittiğimde herşeyin normale
döndüğünü görmek beni sevindiriyordu , Gryfinndor'u bitirince
Muggle'ları hep hatırlamak ve onları çok iyi bildiğim için Muggle
Araştırmaları Profesörü oldum .
+Bu yetenek hakkında kısa bir yazı.
Animagus olma yeteneğine sahip olan büyücüler, bir hayvan şeklini
alabilirler. Animagus yeteneği olan büyücüler özellikle Sihir Bakanlığı
tarafından kayıt altında tutulmaktadırlar. Ancak yasadışı ve kolay başarılamayan bir büyü ile animagus olunabilmektedir. Ayrıca çok nadir olarak doğuştan animagus olanlar da çıkabilir. Bakanlık genelde bu kişileri kayıt altına alabilmektedir.
Francelly Marqués
Francelly Marqués

Kadın Mesaj Sayısı : 84
Ruh Hali : Animagus Alımları Keyifs10tp1

Hogwarts Wizard
Galleon:

Animagus Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Animagus Alımları Icon_minitime1Ptsi Nis. 05, 2010 1:10 pm

Kabul edildi.
Svetlénâ Wintér O'shéliâ
Ravenclaw VI. Sınıf Öğrencisi / Banshee
 Ravenclaw VI. Sınıf Öğrencisi / Banshee
Svetlénâ Wintér O'shéliâ

Kadın Mesaj Sayısı : 26
Ruh Hali : Animagus Alımları Uykulu11is4

Hogwarts Wizard
Galleon:
Animagus Alımları Left_bar_bleue0/100000Animagus Alımları Empty_bar_bleue  (0/100000)

Animagus Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Animagus Alımları Icon_minitime1Çarş. Nis. 14, 2010 3:40 pm

*Ad-Soyad.
Svetlénâ Wintér O'shéliâ

Hayvanları severim ve acil bir durumda dönüşerek önemli bir bilgi edinebilirim ^^
*Kişisel özellikleriniz?

İyi kalpli, yardımsever ve arkadaşlarıma bağlıyım. Adaletsiz bir dünya düşünemem ve herkese eşit davranırım, hassas bir yapım vardır, kolay arkadaş edinemem ama arkadaşlarıma da asla kaybetmeyecek kadar iyi davranırım.

Akıllıca yapılan davranışlarım.
*Dönüşeceğiniz hayvan?

Beyaz bir kedi.
*Rp geçmişin?
+Bu yetenek hakkında kısa bir yazı.

Animagusların sayısı azdır ve Sihir Bakanlığı'nda kayıtları tutulmaktadır. Büyüyle animagus olmak zordur. Benim dedem ailemdeki tek tük büyücülerden biriydi ve animagusluk yeteneğine sahipti, bir köpeğe dönüşebiliyordu. Annem ve babam ise muggledır. Ailedeki büyücülerin çoğunda vardır bu özellik.
Lillian Mélanie Manoir
Lillian Mélanie Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

Animagus Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Animagus Alımları Icon_minitime1Perş. Nis. 15, 2010 12:41 pm

Kabul ettim şekerim. :)
Felix Victor Krum
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü
Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü
Felix Victor Krum

Erkek Mesaj Sayısı : 14

Animagus Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Animagus Alımları Icon_minitime1Salı Mayıs 11, 2010 10:40 pm

*Ad-Soyad.
Felix victor Krum

Hayvanları severim ve onlarla iç içe olmak isterim aynı zamanda savaş sırasında animagus olarak bir çok kişiyi koruyabilirim.
*Kişisel özellikleriniz?

Hayvan sever, canayakın, cesur ve soğukkanlı

Kurtun patileri beyaz olucak kendisi gümüş rengi
*Dönüşeceğiniz hayvan?

Gümüş Kurt
*Rp geçmişin?

3 aydır.
+Bu yetenek hakkında kısa bir yazı. [Rpg, aile geçmişiniz.. gibi şeyler. Lütfen kısa yazıp bırakmayın, bir fayda sağlamayacaktır size.

Felix, henüz beş yaşındaydı. O zamanlar büyücü okuluna gitmesine uzun bir zaman vardı. Babası bir hafta sonu tatilinde Felix'i gezdirmek istedi Felix annesi öldükten sonr babasının onunla ilgilenmeyeceğini düşündü tam tersi olmuştu babası daha çok ilgilenmeye başlamıştı. Felix, uyurken babası yanına gelerek konuşmaya başladı.
-Bu gün sihir bakanlığına gitmem gerekmiyor pazar tatilim var gezmek ister misin ufaklık?
Felix, babasının yüzüne baktı.
-Nereye gidiyoruz baba gene Prof. Dumbledor'un yanına mı?
Felix'in babası Dumbledor'un çok yakın bir arkadaşıydı. Ayda bir kez Felix'e asa eğitimi vermesi için onun yanına götürürdü. Ama Bu sefer değildi.
-Hayır, evlat Dubmledor'un yanına değil dondurmacıya gidebiliriz yemek ister misin?
-Evet
-Hadi hazırlan o zaman.
Felix, hazırlanmıştı. Babası arabada bekliyordu hemen geldi. Ardından yola koyuldular. Babası Felix'e büyücü hikayeleri anlatıyordu. Tam o sırada Felix'in babası bir yangın fark etti hemen arabanın uçuş tüplerini kapatım yangına baktı. Acele ile sihir bakanlığına bildirdi. Felix arabanın camından bakmakla yetinmeyip babasının yanına gitti.
-Baba neler oluyor.
-İçeri gir evlat bir şey yok hemen gideceğiz buradan uzun sürmez işim.
O sırada yangından bir ses duyuldu. İçinden bir ruh emici geldi ve Felix'e saldırmaya çalıştı. Babası vakit kaybetmeden asasını çıkardı ve sesini yükselterek.
-EXPECTO PATRONUM!
Asasından sanki beyaz köpükler yayılmaya başlamıştı. Asadan dev bir kurt çıkmıştı ve ruh emiciye saldırmıştı ruh emici hemen oradan uzaklaştı.
-Evlat gitsek iyi olur arkamda arabaya varana kadar arkamda kal.
Arabaya gitmeye hazırlanırken bu sefer de yangından Ssss! sesi duyuldu. Felix, irkilmişti irkilmesi de gerekiyordu çünkü yangından iki tane dev basilis çıkmıştı. Babası hemen Felix'e döndü.
-Arkadan bakmadan arabaya koş arkana bakma.
-Ya sen baba sen de gel hemen.
-Beni merak etme basilisleri durdurabilirim şimdi gördüklerin hafızandan asla silinmeyecek beni tedirgin eden o.
Felix, hemen babasını dinleyerek arabaya vardı kapıları kilitledi ve babasını izledi babası cekedini çıkarıyordu basilisler ona doğru geliyordu. Babası birden sanki derisi yırtırılmışçasına bir ses çıkarak içinden gümüş bir kurt çıktı. Kurt dev gibiydi. Basilislerin boyunlarına saldırıyordu. Basilislerden biri etkisiz hale gelmişti. Diğerinie kuyruğundan yakalayarak ağaca sağlamıştı. Sonra babası eski insan halina geri döndü ve arabaya bindi arabayı son hızla kullanıyor gibiydi Felix, fazlasıyla meraklıyıdı.
-Baba o da neydi öle o bir kurtdu sen bir kurda dönüşmüştün bunu bana açıklar mısın?
-Felix evlat beni iyi dinle senin dedenden benim babama babamdan da bana benden de kesinlikle sana geçicek olan bir aile yeteneğimiz var bu yetenek animagus bunu zamanla öğreniceksin.
-Ne yani ben de mi bir kurt olacağım.
-Evet ailedeki herkes bir kurt oldu sen de olacaksın.
Felix, yüzünde bir endişe vardı. Kendisi bir animagustu. Çok geçmeden babasına soru sormaya devam etti.
-Sen nasıl fark ettin.
-Bana da babam söylemişti bu sayede sihir bakanlığında çalışabiliyorum.
Felix, şaşkın bir şekilde yoluna devam ediyordu yüzünde yarı korku dolu yarı endişeli bir ifade vardı çünkü kendisi bir animagus'tu.
Lillian Mélanie Manoir
Lillian Mélanie Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

Animagus Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Animagus Alımları Icon_minitime1Çarş. Mayıs 12, 2010 1:00 pm

Michelle Laurén Manoir demiş ki:

Öyle hemen animagus oliyim diyemezsiniz. Zor bir iştir. Animagusların tek ortak özellikleri her dönüştüklerinde onları tanımanızı sağlayacak ve diğer hayvanlardan ayrılmasını sağlayacak birşey bulundurmalarıdır .

Ailedeki herkes kurt olamaz. Neyse, asıl olsa başka kurt yok. Onaylıyorum. :)
Androméda Monica Manoir
Androméda Monica Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

Animagus Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Animagus Alımları Icon_minitime1Çarş. Mayıs 12, 2010 3:15 pm

Animagus sonradan alınabilinen bir yetenek olduğu için ailede herkes olabilir aslında. :D Da kurt olması garanti değil. :P

Animagus Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Animagus Listesi.
» Asa Alımları
» Görücü Alımları
» Yaratık Alımları
» Taraf Alımları