Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çatalağız Alımları

4 posters
YazarMesaj
Androméda Monica Manoir
Admin / Uluslar Arası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Androméda Monica Manoir

Kadın Mesaj Sayısı : 1063
Ruh Hali : Çatalağız Alımları Images12

Hogwarts Wizard
Galleon:
Çatalağız Alımları Left_bar_bleue100000/100000Çatalağız Alımları Empty_bar_bleue  (100000/100000)

Çatalağız Alımları Empty
MesajKonu: Çatalağız Alımları   Çatalağız Alımları Icon_minitime1Çarş. Şub. 17, 2010 7:24 pm

Yılanlarla konuşabilenlere çatalağız denir. Bu yeteneğe sahip kişilerin Salazar Slytherin'in soyundan olduğuna inanılır. (Bu yüzden binanın angleminde bir yılan vardır.) Çok sık rastlanan bir özellik değildir.

2 Öğrenci 3 Yetişkin alınacaktır. Yeterli görülmeyen başvurular kabul edilmeyecektir.

Aşağıdaki soruları cevaplamanız gerekmektedir.

*Ad-Soyad.
    *Neden çatalağız olmak istiyorsunuz?
    *Kişisel özellikleriniz?
    *Rp geçmişin?
    +Bu yetenek hakkında kısa bir yazı. [Rpg, aile geçmişiniz.. gibi şeyler. Lütfen kısa yazıp bırakmayın, bir fayda sağlamayacaktır size.

-Ve Slytherin Binasından olanlara öncelik verilecektir.
http://hogwartswizard.express-forum.net/karakter-kartlar-f31/m-i
Alita Stephenie Johnson
Slytherin VII. Öğrencisi/Vampir
Slytherin VII. Öğrencisi/Vampir

Erkek Mesaj Sayısı : 15
Ruh Hali : Çatalağız Alımları Yurekl10

Hogwarts Wizard
Galleon:
Çatalağız Alımları Left_bar_bleue0/0Çatalağız Alımları Empty_bar_bleue  (0/0)

Çatalağız Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Çatalağız Alımları   Çatalağız Alımları Icon_minitime1Paz Şub. 28, 2010 10:10 pm

*Ad-Soyad.Alita Stephie Johnson
*Neden çatalağız olmak istiyorsunuz?Çünkü tam benim özelliğim.Sonuçta salazar bunu yılanlarla konuşrak geliştirmişti.Yılan benim en sevdiğim hayvan.Soyumda olmasa bile geliştirebileceğim bir yetenek ki ben salazarın soyundan geldiğimi düşünmeyi tercih ederim (Ben dediğim alita yani bütünleşim karaktercağızımla *-*)
*Kişisel özellikleriniz:(Ya yavrum ben bu özelliklerden bıktım.)Normalde ineklikle yakından uzaktan alakası olmadığı halde çok zekidir.Çalışmaz fakat kendisini kimsenin geçmesine dayanamaz geçen olursa yapmadığını bırakmaz.Bu örneğin zaten dersleri dışındaki hayatını da özetlediğini düşünyor onun dışında çok az kişiyi gerçekten sever insanlarla pek iletişimi yoktur sanrım bunun sebebi hayvanların daha üstün olduğunu düşünüp,ilgisini onlara yöneltmesi *-*
*Rp geçmişin?1 yıl olmuş diyorlar *-*

+Bu özelliğe sahip olduğunu düşünerek yazacağın bir rp Buraya prg'yi yazmak isterdim gerçekten ama rpg puanı aldığım rpgyi bunu düşünerek yazmıştım aynı zamanda.Sayarsanız yani ^^
Blair Ophélia Ramora
Admin / Gryffindor VI. Sınıf / Teftiş Mangası Yardımcısı
Admin / Gryffindor VI. Sınıf / Teftiş Mangası Yardımcısı
Blair Ophélia Ramora

Kadın Mesaj Sayısı : 100
Ruh Hali : Çatalağız Alımları Dagini10jt6

Hogwarts Wizard
Galleon:
Çatalağız Alımları Left_bar_bleue100000/100000Çatalağız Alımları Empty_bar_bleue  (100000/100000)

Çatalağız Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Çatalağız Alımları   Çatalağız Alımları Icon_minitime1Çarş. Mart 17, 2010 8:22 pm

Öhm. Hem çatalağız olup hem vampir olamazsın.^^ İkiside doğuştan gelen yetenekler. Biri [animagus gibi mesela] sonradan öğrenilebilinir bir halt olsaydı olurdu. *-*
Seth Sullivan
Ölü
Ölü
Seth Sullivan

Erkek Mesaj Sayısı : 58
Ruh Hali : Çatalağız Alımları 1562s6u

Hogwarts Wizard
Galleon:
Çatalağız Alımları Left_bar_bleue0/100000Çatalağız Alımları Empty_bar_bleue  (0/100000)

Çatalağız Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Çatalağız Alımları   Çatalağız Alımları Icon_minitime1Salı Mart 30, 2010 8:48 pm

*Ad-Soyad. Seth Sullivan
*Neden çatalağız olmak istiyorsunuz?
Yılanlarla konuşabilmek , tıpkı Salazar Slyhetin gibi , ben bir Slyterin'liyim .
*Kişisel özellikleriniz?
Kişiliği: İnsanları ezmek. İyilikmeraklısı insanların bu tavırları hoşuma gitmiyor. Hayattan biraz daha fazla zevk almak gerekli olduğunu düşünüyorum. Kendi özelliklerimizi (Büyücülüğümüzü) daha rahatkullanmalıyız. Muggle'ların rahat yaşamaya hakkı yok. Onları ezebiliriz ve bu hakkımızı sonuna kadar kullanmalıyız.Büyücülerin mugglelar karşısındaki üstünlüğü çok yüksek ama kimse bu gücünü farketmek istemiyor bana göre.
Aile Geçmişi:
Soyumuzun Salazar Slytherin'e dayanıyor. 8. Nesilden torunuyum ben onun.
Damarlarımda onun kanının bulunması güç veriyor. Aile her zaman
Slytherin mezunu olmuşlardır. Büyücü dünyasının asil ailelerindendir ve
kolları bir çok yere yayılmıştır. Sullivan'lar her zaman lordun yakını
olmuştur. Onun baş yardımcıları ve ölümyiyenleri.

*Rp geçmişin?
Karakter Geçmişi:
Hogwarts okulunu bitirdikten sonra ailemden ayrıldım. Onlara karşı pek
bir sıcak kanlı olmamıştım ve bu da ayrılmasımızı iyice kolaylaştırmıştır. Ailemden ayrıldığımda Glasgow'da yaşıyorlardı. Ama yedi yıllık Hogwarts boyunca hiç görmemiştim ve okuldan sonra da peşlerine düşmemiştim. Duyduğum kadarıyla başka bir yere taşınmışlardır.Lord olmayı hedefliyorum .

+Bu yetenek hakkında kısa bir yazı.

Çatalağız , yılanlarla iletişim kurmaktır , yılanlar ile iletişim kurarak onalara yardımcı olmak , onlardan yardım almak ve boş zamanlarında bir arkadaş gibi davranmaktır . Çatalağız Salazar Slyhterin'in icat ettiği bir dildir , yılanlar ile iletişim kurabliyorsak , zor zamanlarımızda yardım edebilirler ..
http://hogwartswizard.express-forum.net/karakter-kartlar-f31/set
Androméda Monica Manoir
Androméda Monica Manoir

Kadın Mesaj Sayısı : 1063
Ruh Hali : Çatalağız Alımları Images12

Hogwarts Wizard
Galleon:

Çatalağız Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Çatalağız Alımları   Çatalağız Alımları Icon_minitime1Salı Mart 30, 2010 8:53 pm

Onaylıyorum efenim. *-* xD Encak abartmak yok. Bir doğuştan, bir sonradan öğrenilebilinen yetenek alabiliyorsunuz. 6. sınıf ve üstü [yetişkinler dahil] olanlar 2 yetenek alabilir. :D Ekliyim de sorup durmasınlar. :D
http://hogwartswizard.express-forum.net/karakter-kartlar-f31/m-i

Çatalağız Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çatalağız Listesi.
» Görücü Alımları
» Animagus Alımları
» Taraf Alımları
» Metamorfmagus Alımları