Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Metamorfmagus Alımları

+5
Jane Angela RadcLiffe
Emma Jean Evenstar
Levérine Alice Sloqéra
Laila Gabriella Waldorf
Androméda Monica Manoir
9 posters
YazarMesaj
Androméda Monica Manoir
Admin / Uluslar Arası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Androméda Monica Manoir

Kadın Mesaj Sayısı : 1063
Ruh Hali : Metamorfmagus Alımları Images12

Hogwarts Wizard
Galleon:
Metamorfmagus Alımları Left_bar_bleue100000/100000Metamorfmagus Alımları Empty_bar_bleue  (100000/100000)

Metamorfmagus Alımları Empty
MesajKonu: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Çarş. Şub. 17, 2010 7:21 pm

Metamorfmagus, asa veya iksire ihtiyaç duymadan fiziksel özelliklerini değiştirebilen kişiye denir. Sonradan olunabilen birşey değil, doğuştan olması gereken bir yetenektir. Kan bağıyla bir alakası yoktur. Sadece şans'tan ibarettir ve çok nadir görülen bir özelliktir.

3 öğrenci 5 yetişkin alınacaktır. Yeterli görülmeyen başvurular kabul edilmeyecektir.

Eğer metamorfmagus olmak istiyorsanız aşağıdaki soruları cevaplamanız gerekmektedir.

*Ad-Soyad.
    *Neden metamorfmagus olmak istiyorsunuz?
    *Kişisel özellikleriniz?
    *Dönüşeceğiniz ünlü? [Kendi ünlünüz + 2 ünlü alabilirsiniz.]
    *Rp geçmişin?
    +Bu yetenek hakkında kısa bir yazı. [Rpg, aile geçmişiniz.. gibi şeyler. Lütfen kısa yazıp bırakmayın, bir fayda sağlamayacaktır size.][/

http://hogwartswizard.express-forum.net/karakter-kartlar-f31/m-i
Laila Gabriella Waldorf
Ölü
Ölü

Kadın Mesaj Sayısı : 77
Ruh Hali : Metamorfmagus Alımları Yarama10ym1

Hogwarts Wizard
Galleon:
Metamorfmagus Alımları Left_bar_bleue0/100000Metamorfmagus Alımları Empty_bar_bleue  (0/100000)

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Çarş. Şub. 17, 2010 7:40 pm

----

En son Laila Gabriella Waldorf tarafından Paz Şub. 28, 2010 10:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Levérine Alice Sloqéra
Ölüm Yiyen / GP Baş Editörü / Banshee
 Ölüm  Yiyen / GP Baş Editörü / Banshee
Levérine Alice Sloqéra

Kadın Mesaj Sayısı : 148
Ruh Hali : Metamorfmagus Alımları 25krdww

Hogwarts Wizard
Galleon:
Metamorfmagus Alımları Left_bar_bleue5000/100000Metamorfmagus Alımları Empty_bar_bleue  (5000/100000)

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Çarş. Şub. 17, 2010 7:42 pm

Karışmak istemiyorum fakat daha rütbe sahibi bile değil , rütbesiz alınır mı ki?
Androméda Monica Manoir
Androméda Monica Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:
Metamorfmagus Alımları Left_bar_bleue100000/100000Metamorfmagus Alımları Empty_bar_bleue  (100000/100000)

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Çarş. Şub. 17, 2010 7:56 pm

Violet Blanie Sélian demiş ki:
Karışmak istemiyorum fakat daha rütbe sahibi bile değil , rütbesiz alınır mı ki?

Rütbesiz başvuru yapılmıyor. Ve rpg'leriniz, sizin geldiğiniz sitenin aksine, en az 25 satır olmalı. Ki, 25 satır bile çok az.

Ve gerçekten 1,5 yıldır rpg yazıyorsan, şuan ki rpg düzeyinin çok yetersiz olduğunu bilmelisin.
Emma Jean Evenstar
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi / Elf Prensesi
Emma Jean Evenstar

Kadın Mesaj Sayısı : 60
Ruh Hali : Metamorfmagus Alımları Psikop10nl6

Hogwarts Wizard
Galleon:
Metamorfmagus Alımları Left_bar_bleue0/100000Metamorfmagus Alımları Empty_bar_bleue  (0/100000)

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Perş. Şub. 18, 2010 9:02 pm

Ad - Soyad : Bailey Duerre Felton.
Neden metamorfmagus olmak istiyosunuz ? : Çünkü rp'lerde yardımcı olur ve +ünlüde cabası ^^
Kişisel Özellikleriniz : Kinci , kıskanç , arkadaşlığa önem veren , güvenilir...
Dönüşeceğiniz ünlü : Miley Cyrus,Dora Lovey
Rp Geçmişin : Olmuştur 1 yıl =D

Rp :

Duerre yine yürüyordu , keyifsiz bir biçimde...İçinde kötü bir his vardı sanki , erkek arkadaşına dair.Neden böyle hissediyordu ? Karnı yumruklarnıyordu sanki.En yakın arkadaşlarından biri Duerre'ye sevgilisinin onu aldattığını söylemişti , ona inanmak istemiyordu elbet ve inanmıyorduda..." Gözümle görmeden hiç bir şeye inanmam! Sen...sen bizi kıskanıyorsun! " diye bağırmıştı dostuna bir yandanda onu düşünüyordu.Hata yapmıştı sanki...Belki de doğru söylüyordu...Ama hayır , bu olamazdı.Jake onu asla aldatmazdı.Üstelik önüne gelen her kıza asıldığını söylüyordu. " Yok artık ! " diye bağırdı Duerre.Besbelli beni çekemiyor , belki oda Jake'ten hoşlanıyordur , kesin beni ondan ayırmaya çalışıyor ! diye düşünüyordu.Yağmur yağıyordu , hava çok boğucuydu.Acaba Jake şuanda ne yapıyordu ? Onu arasamıydı ? Evet , kesinlikle aramalıydı.Son olanlardan sonra onun sesini duymanın ona iyi geleceğini düşünüyordu.Ceketinin cebinden telefonunu çıkardı ve numarayı çevirdi.Telefonu açmıştı.Jake " Merhaba hayatımın anlamı " diye açmıştı telefonu.Böylesine onu seven biri , nasıl onu aldatabilirdi ki ? Duerre yutkundu ve " Merhaba canım , buluşalım mı? " dedi zorluklan.Jake " Tabii her zaman ki kafe'deyim şimdi , gel bekliyorum " dedi.Duerre " Hemen geliyorum " diyerek telefonu kapattı.Aklına bir plan gelmişti.Böylece Jake'in onu aldatıp aldatmadığını öğrenebilecekti , daha doğrusu önüne gelen her kıza asılıp , asılmayacağını...Duerre'nin bir özel yeteneği vardı, Metamorfmagus.Büyücülere yönelik bir özellikti bu.Jake bir muggle olduğundan bundan haberi yoktu.Bu özelliğini kullanarak Jake'in yanına gidecek, ona asılıp asılmadığını görecekti.Gerçekten güzel bir kıza dönüşüyordu.Yoldan geçen herkesin dönüp tekrar baktığı bir kızdı bu.Deniz mavisi gözleriyle büyülüyordu herkesi.Uygun bir yer bulup , dönüşmüştü.Her zaman ki takıldıkları kafeye doğru ilerlemeye başladı.Sarımsı saçları rüzgar ile bütünleşmişti.Her geçen tekrar dönüp bakıyordu.Kafe'nin camlarının birinden kafasını uzattı , Jake'i görmüştü.Telefonunu tekrar çıkardı ve Jake'i aradı.Jake yine o sakin ve masum sesiyle " Efendim hayatım " demişti.Duerre " Üzgünüm Jake , acil bir işim çıktı.Ne yazık ki gelemeyeceğim." dedi üzgün bir tavırla.Jake " Olsun canım bizde başka bir zaman çıkarız. " dedi yine masum bir şekilde.Duerre " Anlayışın için teşekkürler " dedi ve telefonu kapattı.
Evet artık hazırdı.Bütün gerçekler ortaya çıkacaktı.Kapıyı araladı.Kapı kulak tırmalayan bir şekilde gıcırdamıştı.Herkes dönüp ona bakmıştı.Duerre Jake'in oturduğu masaya doğru ilerledi.Saçlarını savutturarak ilerliyordu , herkesin gözü hala ondaydı.Masaya varmıştı , sandalyeyi çekerek oturdu.Jake ona hayran bir şekilde bakıyordu.Duerre " Üzgünüm , başka her yer doluydu. " dedi gülümseyerek.Jake " Bir sakıncası yok , hiç sakıncası yok " dedi kekeleyerek.Şapşal bir şekildede gülüyordu.Duerre şaşkınlığını gizlemeye çalışıyordu."Adım Camryn , senin ki nedir ? " dedi.Jake tekrar kekeleyerek " Ja...Jake..." dedi.Duerre " Jake güzel isim...Peki Jake , sevgilin var mı? " dedi cezbeden bir bakış atarak.Jake hayranlıkla ona bakıyordu.Birden irkildi " Sevgili ? Sevgili mi? Benim mi ? Tabii ki yok , o şanslı kişiyi daha bulamadım " dedi çapkın bir tavırla.Duerre şok olmuştu.Gözleri dolmuştu.Bunlar gerçek olamazdı! Arkadaşına en başta inanmalıydı.Bunu yapan biri , elbette ki sevgilisini aldatırdı.Duerre bir hışınla ayağa kalktı.Jake " Ne...Nereye gidiyor.." demesine kalmadan Duerre tokatı çakmıştı bile.Jake neye uğradığını şaşırmıştı.Duerre " Pislik " dedi ve ağlayarak oradan ayrıldı.Hayatı boyunca hiç bu kadar acı çektiğini hatırlamıyordu.Onu çok seviyordu , belli ki Jake onu hiç sevmemişti.Yolda bağırıyordu adete " Pislikk !! Pislikk!! Sana güvenmiştim!!!Seni sevmiştim!!!..."

Şimdi yazdım. *-*

En son Bailey Duerre Felton tarafından Paz Şub. 28, 2010 12:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Levérine Alice Sloqéra
Levérine Alice Sloqéra

Hogwarts Wizard
Galleon:
Metamorfmagus Alımları Left_bar_bleue5000/100000Metamorfmagus Alımları Empty_bar_bleue  (5000/100000)

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Çarş. Şub. 24, 2010 4:28 pm

Ad - Soyad : Violet Blanie Sélian
Neden metamorfmagus olmak istiyosunuz ? : Kullanışlı bir yetenkek.
Kişisel Özellikleriniz :Sinirlerini kontrol etmeyi beceremez , en ufak bir olaya çok sert tepki verir.Dersleri pek sevmez , ancak ondan iyi olunsun istemez.Disiplinli değildir ancak şaka yapılmasını sevmez.Çok dağınıktır aradığı şeyi kısa süre içinde bulmasına imkan yoktur.Cesurdur , kendini göstermekten çekinmez(Yani kendine güveni tam.).Yaptığı şeylerle övünmeyi çok sever buna kendini beğenmişlik denilebilir.Kurnazdır , yaşanan olayları bambaşka bir şekilde anlatarak tüm suçu başkalarının üstüne atabilir.
Dönüşeceğiniz ünlü :
Clemence Poesy,Emily Osment
Rp Geçmişin : Ekim başından beri.

İlgili Rp:

.

En son Violet Blanie Williams tarafından Ptsi Mart 22, 2010 5:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Androméda Monica Manoir
Androméda Monica Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1C.tesi Şub. 27, 2010 7:57 pm

3 ünlü seçeneği getirildi. Fakat altını çizeyim, toplam üç ünlü olacak. 3 Meta bir normal ünlü değil.
Levérine Alice Sloqéra
Levérine Alice Sloqéra

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Paz Şub. 28, 2010 6:56 am

Editlemekteyim.
Laila Gabriella Waldorf
Ölü
Ölü

Kadın Mesaj Sayısı : 77
Ruh Hali : Metamorfmagus Alımları Yarama10ym1

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Paz Şub. 28, 2010 10:06 am

*Ad-Soyad.Laila Gabriella Waldorf

*Neden metamorfmagus olmak istiyorsunuz?Kurgularımda çok gereksinime ihtiyacım oluyor (:

*Kişisel özellikleriniz?
Laila gıcığın tekidir fakat çok sevilen bir kişidir.Adeletle çok takıntısı olan Laila sinsi bir kızdır.Arkadaşları tarafından üstün görülen Laila, erkeklerin baş düşmanıdır!...Ayrıca vejeteryan olanlardan nefret eder ve çok çabuk sıkılır...Kararlılığıyla dikkat çeker.

*Dönüşeceğiniz ünlü? Selena Gomez , Pixie Lott (Meltoım kızma sen istersen veririm...)

*Rp geçmişin?
3 aydır.(1,5 yıllık işini biliyor Esin karışmayalım (: )

+Bu özelliğe sahip olduğunu düşünerek yazacağın bir rp.
"Neredeyim ben?Ne işim var burada!Aaa!"Kabusumdan fırlamış ve terler içinde kalmıştım.Saatimin kafasına bir tane yumruk indirip lavobaya koştum.Yüzümü yıkarken kabusum aklıma gelmişti.Ah!Çok kötü bir rüyaydı.Saate baktığımda saatin geç olduğunu farkettim.Apar topar giyindim ve yola çıktım.Derse geç kalacaktım.Arabamın anahtarını buldum ve arabayı çalıştırdım...Kabusumda aynalarla dolu bir yer vardı ve her aynaya bakışımda farklı kişiler görüyordum.Kafamı salladım ve bugün ne anlatacağım konusunda bilgilere kafamda toplamaya başladım.Orada olduğpumda derin bir nefes aldım ve derse girdim."Günaydın çocuklar!Hepiniz bir malzeme alın ve konsantre olun!Vero Verto büyüsünün yapımını üst sınıflardan kişiler gösterecekler!"Yerime oturdum ve zihnimi yoklamaya başladım.Ahh'Evet kütüphanede birşeyler bulabilirdim."Ben hemen geleceğim!"dedim ve dışarıya,kütüphaneye koştum.Kitapları darmadağan etsemde sanırım birşeyler bulmuştum...".Özel Yeteneklerinizi Keşfedin!" kitabında işime yarayan çok şey bulmuştum.
Görücüler:Çok nadir bulunan bu yetenek çok değerlidir. İç göz yani kehanet
yapabilme yeteneğidir. Bu yeteneğe sahip olanlara ise görücü denir.
Çok ilginç bir yetenek olmasına rağmen benim için iyi değildi!
Zihinbendar-Zihinfendarlar:
Zihinbend yeteneği kişiye, düşüncelerini ve hatıralarını araştırma çabasına giren bir Zihinfendar’ı durdurma olanağı tanır. Bu nadir yetenekte deneyimli olan kişiye Zihinbendar denir.Bir Zihinfendar, zihinfendarlık sanatını, karşısındaki insanın düşündüklerini hissetmeyi, öğrenmiş büyücüdür. Dumbledore da Snape de büyünün bu türünde uzmandırlar. Karanlık Lord da yetkin bir Zihinfendardır. Biraz düşündükten sonra benim alakam bile yoktu!
Çatalağızlar:Yılanlarla konuşabilenlere çatalağız denir. Bu yeteneğe sahip kişilerin Salazar Slytherin'in soyundan olduğuna inanılır. (Bu yüzden binanın angleminde bir yılan vardır.) Çok sık rastlanan bir özellik değildir.
Sanırım yılanlarlar konuşamıyordum ve güldüm...Ve son olarak
Metamorfmaguslar:Metamorfmagus, asa veya iksire ihtiyaç duymadan fiziksel özelliklerini değiştirebilen kişiye denir. Sonradan olunabilen birşey değil, doğuştan olması gereken bir yetenektir. Kan bağıyla bir alakası yoktur. Sadece şans'tan ibarettir ve çok nadir görülen bir özelliktir.
Biraz düşündükten sonra "Evet!İşte bu!"Hemen koşup aynaya baktım.Başka bir kişiye dönüşmek istediğimde olmuştu!Ben bir metamorfmagusdum!Hayatımda bir çok yeniliğin en iyisi buydu galiba!Sevinçle dersliğime koştum!
Emma Jean Evenstar
Emma Jean Evenstar

Kadın Mesaj Sayısı : 60
Ruh Hali : Metamorfmagus Alımları Psikop10nl6

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Paz Şub. 28, 2010 12:27 pm

Bende editledim.
Androméda Monica Manoir
Androméda Monica Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Çarş. Mart 17, 2010 6:12 pm

Şevval, Dilara ve Esra. Meta şeysiniz kabul edilmiştir efenim. *-* 3 Ünlü kuralı getirdik, ünlü listesindeki başvurulara yazarsınız. kro
Jane Angela RadcLiffe
Muggle
Muggle

Kadın Mesaj Sayısı : 19
Ruh Hali : Metamorfmagus Alımları Psikop10

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Ptsi Mart 22, 2010 2:44 pm

Ehem, bir adminle ilişki içerisine girere bu özelliğe sahip olduğumu belirtmek isterim hörmetlerle metalarım;
Miley Cyrus
Debby Ryan
Androméda Monica Manoir
Androméda Monica Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Ptsi Mart 22, 2010 4:39 pm

Diğer üyelerden bir farkın yok Naz. Sende rp yazacaksın.
Debby Eline Ryan
Ölü
Ölü

Kadın Mesaj Sayısı : 8
Ruh Hali : Metamorfmagus Alımları Utanga10mt3

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Ptsi Mart 29, 2010 2:04 pm

*Ad-Soyad:Debby Eline Ryan
*Neden metamorfmagus olmak istiyorsunuz?:Meta özelliği bir ünlüyü kullanmadığın zaman diğerini kullabiliyorsun ve rplerde çok etkili oluyor
*Kişisel özellikleriniz?:Çalışkan,meraklı,cesur
*Dönüşeceğiniz ünlü? (Kesin bir sonuç gelene kadar, sadece bir tane seçebilirsiniz!)Emily Osment
*Rp geçmişin?7-8 Ay
+Bu özelliğe sahip olduğunu düşünerek yazacağın bir rp.

Tüm gece bir türlü uyuyamamıştım.Sürekli kalkıp birşeyler yiyip tekrar yatıyordum ama bir türlü rahat edemiyordum.Sanki birşeyler garipti.Bir süre uykuya daldım.Rüyamda değişik sesler ve şekiller gördüm ve üstünde simsiyah giyinmiş bir kadın ve yanında yılan duran bir tablo gördüm.Tablodaki yılan kafasını uzatıp
''Seni çok kötü şeyler bekliyor'' dedi ve tısladı.Rüyamdan bağırarak uyanmıştım.Kütüphaneye koşuşturup rüya tabirleriyle ilgili olan tüm kitapları aldım yılan hepsinde düşman ve tehlike demekti.Bir tanesi hariç tam olarak okuyamıyordum.Bu yüzden kitabı kaldırdım.Tekrar aynı rüyalarıgünlerce gördüm ama artık daha netleşiyordu.Birgün tuvalete gittim.Aynı rüyayı yine görmüştüm.Tuvaletten çıktıktan sonra aynaya baktığmda ben olmadığımı farkettim.Farklı biri benim bedenime girmiş ama bir sürü özelliği değişmişti.Koşarak müdürün yanına gittim.Bana bunların normal olduğunu sadece benim Metamorfmagus özelliğimin ortaya çıktığını söyledi ve nasıl düzelmem gerektiğinide ama anlamadığım o rüyalar neyin nesiydi.Hepsi aynı şeye mi işaretti?
Androméda Monica Manoir
Androméda Monica Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Ptsi Mart 29, 2010 2:59 pm

Rpg'niz kabul edilmedi. Kısa.
Androméda Sophie Xoniésse
Gryffindor VII. Sınıf
Gryffindor VII. Sınıf
Androméda Sophie Xoniésse

Kadın Mesaj Sayısı : 39
Ruh Hali : Metamorfmagus Alımları Manyak10

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Ptsi Nis. 19, 2010 5:07 pm

*Ad-Soyad: Andorméda Sophie Xoniésse
*Neden metamorfmagus olmak istiyorsunuz?: Metamorfmagus özelliği olan insanlar bence savaş veya düellolarda ellerinde büyük bir avantaj bulundururlar. Rakiplerinin dikkatlerini dağıtabilirler. Ben de bu özelliği “kendi savaşlarımda” kullanmak için istiyorum…
*Kişisel özellikleriniz?

Bencilim,en üstün her zaman benim.Kendimden büyük kimseyi görmem.
Kendimi beğenmişim,ama beni herkes beğeniyor.Suç mu?
Lider ruhluyum,İnsanları yönetmeye ve kullanmaya bayılıyorum.
Zekiyim,aklımı kullanmayı gerçekten iyi bilirim.
Dikkatleri üzerime çekmeyi severim(benmerkezciyim),Her zaman en büyük benim.Benden üstününü tanımam.
Beni sevmeyeni ben hiç sevmem,eğer siz de benim gibi benmerkezci olsanız siz de sevmezsiniz.
Kurnazım,insanlarla çok kolay oynayabilirim.Bana kimse güvenmez.

*Dönüşeceğiniz ünlü? [Kendi ünlünüz + 2 ünlü alabilirsiniz.]

Kendi ünlüm blackfantastix
Dönüşeceğim ünlüler: suicide-bee ve acoach (iconlarıyla ünlü listesine basvururum...
*Rp geçmişin?: Neredeyse 1 yıl oldu.
+Bu yetenek hakkında kısa bir yazı. [Rpg, aile geçmişiniz.. gibi şeyler. Lütfen kısa yazıp bırakmayın, bir fayda sağlamayacaktır size.]

Aile 1152 yılında Xoniésse ve Rosalie Monteque’nun evlenmesiyle kurulmuştur. Bu çiftin tek çocuğu olan Rupert Xoniésse ailenin baş düşmanı olan Roxanne’ların kızıyla evlenince evlatlıktan reddedildi ve soy farklı dallara ayrıldı.Bu uzun sürmedi çünkü Xoniésse’lere göre aileden sayılmayanlar bu soyadı taşıyamayacakları için Rupert ve eşi öldürüldü.Rosalie ve Dominic oğullarının ölümünden sonra bir çocukları daha oldu.Daniel abisine olanları bildiği için ailesi ne dediyse uydu ve hiçbir zaman sevemediği Katara’yla evlendi.

VI. kuşakta bütün kurallar değişti.Artık ailede “töre kuralları” yoktu.Thomas Xoniésse hayatı boyunca sevdiği Eliesha Roxeanne’le evlendi (evet uzaktan da olsa akrabalar ama töre olmadığı için bunu dert etmediler).Bu çiftin çocukları Daniel Xoniésse , Dorothi Squirrel’le evlendi ve Andoméda doğdu.Ailede Andoméda'nın annesi ve teyzesi metamorfmagus, babası ve büyük babası ise çatalağızdır. Diğerlerinin özel güçleri kesin olarak bilinmemektedir...
http://hogwartswizard.express-forum.net/karakter-kartlar-f31/and
Androméda Monica Manoir
Androméda Monica Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Ptsi Nis. 19, 2010 5:25 pm

Onaylandı.

Edit: Hacı çok kısa lan. xD ~MéL.
Lillian Mélanie Manoir
Admin / Okul Müdiresi / Kehanet Profesörü / Slytherin Bina Sorumlusu
Lillian Mélanie Manoir

Kadın Mesaj Sayısı : 569
Ruh Hali : Metamorfmagus Alımları 2rz3tw5

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Ptsi Nis. 19, 2010 8:34 pm

Michelle Laurén Manoir demiş ki:
Rpg'niz kabul edilmedi. Kısa.
http://hogwartswizard.express-forum.net/karakter-kartlar-f31/m-e
Androméda Monica Manoir
Androméda Monica Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Ptsi Nis. 19, 2010 8:35 pm

Hacı okudun mu bilmem ama rpg değil yazdığı. :D
Lillian Mélanie Manoir
Lillian Mélanie Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Ptsi Nis. 19, 2010 8:37 pm

Rpg yok o zaman. xD
Androméda Monica Manoir
Androméda Monica Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Ptsi Nis. 19, 2010 8:39 pm

+Bu yetenek hakkında kısa bir yazı. [Rpg, aile geçmişiniz.. gibi şeyler. Lütfen kısa yazıp bırakmayın, bir fayda sağlamayacaktır size.]
Lillian Mélanie Manoir
Lillian Mélanie Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Ptsi Nis. 19, 2010 8:42 pm

xxx'i meta yapmışsın, başvuranların ne suçu vardı o zaman?

Ben buna bağlı olarak konuşuyorum, neyse uzadı. xD
Minerva Jane McGonagall
Hufflepuff VII. Öğrencisi
Minerva Jane McGonagall

Kadın Mesaj Sayısı : 13
Ruh Hali : Metamorfmagus Alımları 2w6ro7r

Hogwarts Wizard
Galleon:
Metamorfmagus Alımları Left_bar_bleue0/1000000Metamorfmagus Alımları Empty_bar_bleue  (0/1000000)

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Cuma Haz. 11, 2010 12:51 pm

Başvuruların bittiğini biliyorum ama kabul ederseniz sevinirim.

*Ad-Soyad:
Minerva Jane McGonagall
*Neden metamorfmagus olmak istiyorsunuz?:
Bu yeteneği istiyorum çünkü kurguma katkısı olacağını düşünüyorum. Aydınlık tarafı daha iyi savunabilirm çünkü bu yetenek casusluğa bire bir... Ayrıca arkamdan konuştuklarını düşündüğüm kişileri bu güçle öğrenebilirim. Bu şekilde daha çabuk saklanabilir ve korunabilirim. Ailemdeki çoğu kişide metalık özelliği var.
*Kişisel özellikleriniz?
Utangaç biriyimdir.Bu buraya geldikten sonra daha da beter oldu.Her olayda kan yüzüme hücumeder.Sarışın olduğumdan bu daha da belli olur.Her zaman çözümsel düşünürüm.Birkararavardıysam hiç kimse beni o karardan asla döndüremez.Ayran gönüllü derler ya işte bu söz tam benlik…Ayran gönüllüyümdür.Birgün şu elbiseyi beğensem aynıgün içinde farklı bir elbise görsem hemen ona konarım.Ama aşk
konusunda asla ayran gönüllü olmama çünkü hayatımın anlamı aşkım olur benim için … Bağlıyımdıryani bir insana “Dostum…”dediysem -ya da her hangi bir şey-O benim kalbimin bir parçası olur. Ondan asla kopamam. Tartışıtız, kavga ederiz, küseriz ama daha beş dakika geçemeden barışırım. O beni terk etmediği sürece onu asla terk etmem, yalnız bırakmam, bırakamam. Açıksözlüyümdür birde… O an ne düşünürsem şıpdiye söylerim. Karşımdaki zor durumda kalırsa özür dilerim ama iş işten geçmiştir. Çok çok meraklıyımdır birini üzgün gördüysem tanımasam bile gider “Ne oldu? Neden üzgünsün?”derim.Tiyatroya bayılırım. Kılıktan kılığa girip oyun oynamayı severim.

*Dönüşeceğiniz
ünlü? [Kendi ünlünüz + 2 ünlü alabilirsiniz.]

Laura kendi ünlüm.
furtivelung ve valentinakallias dönüşebileceğim ünlüler.
*Rp geçmişin?: Neredeyse 7 ay oldu sanırım.
+Bu yetenek hakkında kısa bir yazı. [Rpg, aile geçmişiniz.. gibi şeyler.
Lütfen kısa yazıp bırakmayın, bir fayda sağlamayacaktır size.]

Sabah uyandığımda kendimi çok halsiz hissediyordum. Yataktan kalkamayacak kadar ağırdım sanki. "Jane kahvaltı hazır!" diye bağırdı annem. Yataktan zor çıktım. Hemen dolabıma yöneldim. Kapağını açtım. Bluzlara yöneldim. Mavi, pembe, yeşil derken kırmızı bluzumu buldum. Askıda asılı olan siyah kot eteğimi de alarak giyinmeye başladım. Giyinirken gördüğüm rüyayı düşünüyordum. Kumral, kahverengi gözlü, çilli bir kız vardı rüyamda. "Minerva Jane McGonagall..." diyordu karşımdaki. Ama o kız ben olamazdım. Ben sarışın, mavi gözlü ve çilsiz bir kızdım. Üstümü giyindiğimde kapıya yöneldim. Gıcırdayan merdivenlerden aşağıya indim. Karşımda pembe saçlı bir kadın vardı. Geri çekildim. "Benim kızım..." dedi kadın. "Ah anne şu yeteneğini benim olmadığım yerlerde kullan, lütfen." dedim. Sarı saçları pembeye dönmüştü. Bu ona değişik bir hava katmıştı. Ama sarıyı tercih ederim. Kahvaltı masası hep olduğu gibi gene süslüydü. Annemi anlamıyorum. Neden süslüyordu ki? Sandalyeye oturdum. Babam karşımdaydı. Annemse her zaman olduğu gibi yanıma oturmuştu. Omletimin üstümde domateslerden yapılma iki göz, Zeytinden bir burun, soğandan bir ağız vardı. Çatalımla bunları omletin üzerinden sıyırdım ve omletimi yemeye başladım. Babam çoktan kahvaltısını bitirmişti. Nasıl bu kadar hızlı olabiliyordu. Eline Dırdırcı gazetesini -En sevmediğim gazete- alıp okumaya başlamıştı. Birden bir müzik sesi duydum. Hemen masadan kalkıp hızlıca odama gitmeye başladım. Masamın üstünde titreyen telefonumu elime aldım. Mike arıyordu.
-"Alo..."
-"Alo canım. Nasılsın ve Napıyorsun?"
-"İyiyim Mike. Yemek yiyordum. Sen?"
-"Bende eh işte..."
-"Ne oldu, Mike? Neden eh işte?"
-"Bugün seni göremedim."
-"Ay Mike bu muydu?"
-"Evet bu. Bugün her zaman gittiğimiz kafe'ye gelir misin?"
-"Tabiki. 12'de oradayım."
-"Süper. Bay bay aşkım."
-"Bay bay aşkım." Telefonu kapattığımda saate baktım. "Ne on bir buçuk mu? Olamaz hemen çıkmalıyım." dedim kendi kendime. Aşağıya indim. "Anne ben Mike ile buluşacağım. Öptüm ve çıktım." dedim. Annem "Jane..." dediyse de kapıdan çıktım. Hızla kafeye doğru yürümeye başladım. Üç sokaka ötedeydi. O yüzden otobüse binemezdim. Köşeyi döndüğümde kafe'yi gördüm. Öndeki Mike'mıydı? Şu Andy denen kızla el ele tutaşan Mike'mıydı? Daha da hızlandım. Masanın yanına geldiğimde "Mike!..." dedim. Mike kafasını kaldırdı. Elini çekti ama Andy bırakmıyordu.
-"Ooo rahatınızı bozmayım. Siz burada eğlenin!"
-"Jane dinle. Gördüğün gibi değil. Andy..."
-"Sus!" dedim elimi kaldırdım. Sinirlenmeye başlamıştım. Andy ayağa kalktı. Mike'ın omzuna sarıldı. "Aşkım boşver onu. Gel işimize bakalım." dedi bana bakarak. "Git şurdan Andy. Her şey senin yüzünden oldu ya da olacak." dedi ve Andy itekledi. "Mike hem kızla el ele tutuşuyorsun hem de her şey senin yüzünden diyorsun." dedim. Andy bana pörtlek gözlerle bakmaya başladığında neden öyle baktığını merak ettim. Mike "Jane canım saçların..." dedi. Otomatik olarak ellerim saçlarıma gitti. "Ne olmuş saçlarıma?..." dedi. merakla. Andy hemen çantasına yöneldi. Bir ayna çıkardı. Aynayı bana vermek için uzadığında "Gözlerin ve çillerin..." dedi şaşkınlıkla. Hemen aynayı aldım. Saçlarım sarıdan kumarala, gözlerim maviden kahverengiye dömüştü. Çillerim çıkmıştı. Aynı rüyamdaki kıza benziyordum. "Olamaz!" diye bir çığlık attım. Aynayı fırlattım. Koşmaya başladım. Ne oluyordu bana? Eve geldiğimde kapıyı tekmeledim. Annem kapıyı açtı. Gözlerimdeki yaşları daha fazla tutamadım. Anneme sarılıp ağlamaya başladım. Annem "Şey siz kimsiniz?" dediğinde daha çok ağlamaya başladım. Anneme baktım. Belki beni tanır diye... Saçlarını hala pembe olduğunu gördüm. O anda kafama dank etti. Bende bir metamorfmagustum. "Anne benim Minerva..." dedim. Annem "Kızım sen de mi metasın?" dedi gülümseyerek. Beni içeri aldı. Babam kapıdaki konuşmalara kulak misafiri olmuştu her halde. "Zaten hem annesi hem de babası meta olan birinin meta olmaması saçma olurdu." dedi. Bende gülümsedim.
-"Anne durduk yere niye değiştim?"
-"Durduk yere mi? Mike ile kavga mı ettiniz veya bir süpriz mi yaptı?"

-"Aslında ikiside büyük bir süpriz sayesinde kavga denilebilir."
-"İşte sinirlendiğinde görüntün değişir veya çok sevindiğinde..." dedi ve ekledi:
-"Bana kahvaltıdan sonra bunu anlatacaksın." dedi ve masaya gitti. Annem çok yavaş yiyordu. Televizyonu izleyerek anca tabi... Ben de bir metamofmagustum. Aslında güzel bir duyguydu ama istem dışı değişmek kötüydü. Keşke hep kontrol edebilseydik. "Hogwarst'ın yeni yılı beni daha değişik bekliyor desene!"
Androméda Monica Manoir
Androméda Monica Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Cuma Haz. 11, 2010 2:19 pm

Kabul edildi, Laila Gabriella Waldorf banlandığı için yerine senin adını yazabilirim.
Minerva Jane McGonagall
Minerva Jane McGonagall

Kadın Mesaj Sayısı : 13
Ruh Hali : Metamorfmagus Alımları 2w6ro7r

Hogwarts Wizard
Galleon:
Metamorfmagus Alımları Left_bar_bleue0/1000000Metamorfmagus Alımları Empty_bar_bleue  (0/1000000)

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitime1Cuma Haz. 11, 2010 3:04 pm

Çok teşekkürler =)

Metamorfmagus Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metamorfmagus Listesi.
» Animagus Alımları
» Yaratık Alımları
» Taraf Alımları
» Çatalağız Alımları