Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zihnibendar/Zihnifendar Alımları

+3
Tailor Austin Nero
Jacquelie Chloé Clémente
Androméda Monica Manoir
7 posters
YazarMesaj
Androméda Monica Manoir
Admin / Uluslar Arası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Androméda Monica Manoir

Kadın Mesaj Sayısı : 1063
Ruh Hali : Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Images12

Hogwarts Wizard
Galleon:
Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Left_bar_bleue100000/100000Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Empty_bar_bleue  (100000/100000)

Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Empty
MesajKonu: Zihnibendar/Zihnifendar Alımları   Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Icon_minitime1Çarş. Şub. 17, 2010 7:24 pm

~Zihinbend yeteneği kişiye, düşüncelerini ve hatıralarını araştırma çabasına giren bir Zihinfendar’ı durdurma olanağı tanır. Bu nadir yetenekte deneyimli olan kişiye Zihinbendar denir.
    ~Bir Zihinfendar, zihinfendarlık sanatını, karşısındaki insanın düşündüklerini hissetmeyi, öğrenmiş büyücüdür. Dumbledore da Snape de büyünün bu türünde uzmandırlar. Karanlık Lord da yetkin bir Zihinfendardır.
    Herkes bu konuda çalışarak iyi olma yetisine sahip olsa da bu konuda gerçekten usta olanlara bu isimler verilir. Dolayısıyla öğrencilerin buraya boşuna başvurmalarına gerek yoktur (:
    7 Yetişkin 4 Öğrenci [6. ve 7. Sınıf.] alınacaktır. Yeterli görülmeyen başvurular kabul edilmeyecektir.
    Aşağıdakileri cevaplamanız gerekmektedir.
    *Ad-Soyad.
    *Neden Zihinfendar/Zihinbendar olmak istiyorsunuz?
    *Hangisi? ( Zihinfendar/Zihinbendar)
    *Kişisel özellikleriniz?
    *Rp geçmişin?
    +Bu yetenek hakkında kısa bir yazı. [Rpg, aile geçmişiniz.. gibi şeyler. Lütfen kısa yazıp bırakmayın, bir fayda sağlamayacaktır size.]

-Tekrar belirtiyorum, sadece yetişkinler!

En son Michelle Laurén Manoir tarafından Ptsi Mart 29, 2010 6:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://hogwartswizard.express-forum.net/karakter-kartlar-f31/m-i
Jacquelie Chloé Clémente
İksir Profesörü / Ölüm Yiyen / Vampir
İksir Profesörü / Ölüm Yiyen / Vampir
Jacquelie Chloé Clémente

Kadın Mesaj Sayısı : 49
Ruh Hali : Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Mutlu10gp4

Hogwarts Wizard
Galleon:
Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Left_bar_bleue0/100000Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Empty_bar_bleue  (0/100000)

MesajKonu: Geri: Zihnibendar/Zihnifendar Alımları   Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Icon_minitime1Ptsi Mart 22, 2010 5:56 pm

*Ad-Soyad.Jacquelie Chloe Marquéz
*Neden Zihinfendar/Zihinbendar olmak istiyorsunuz?karanlık taraftayım ve aydınlıktan olanların planlarını öğrenip Lord'a falan söylersem onların gözünde daha da büyürüm.Bu yüzden zihinfendar olmak istiyorum.
*Hangisi? ( Zihinfendar/Zihinbendar)Zihinfendar
*Kişisel özellikleriniz?Genelde sakinimdir ancak bazen kendimi kaybettiğim için ruh halim çabuk değişir.Çok konuşmam ama konuştuğum zaman kimse beni susturamaz.Şımarık ve ukalayım.Kimseye değer vermem(ikizim hariç) ve çok iyi yalan söyleyebilirim.
*Rp geçmişin?9 ay falan oldu.
+Bu özelliğe sahip olduğunu düşünerek yazacağın bir rp.

Muggle Londrasından böyle apar topar ayrılmam yanlıştı biliyorum ama beni bu halde kimsenin görmesine izin veremezdim.Cheyenne’nin bile.Bazen kendimden bile korkarım bu haldeyken.Cüppemin kapüşonunu geçirmiş koridorda hızla ilerlerken sadece yere bakıyordum.Sonunda odama geldiğimde derin bir iç çektim ve cüppemi çıkarıp yere attım.Aynaya bakmaya korkuyordum bile diyebilirim.Kendi görüntüsünden korkan Lord…Ne kadar da komik geliyordu kulağa.Derin bir nefes aldım ve odadaki dolabımın aynasına yöneldim.İçimde hissettiğim güçten anlamalıydım zaten.Gözlerim hala kıpkırmızıydı.Gücümü harcamazsam da böyle devam edecekti.Bir an Pixié’yi düşündüm.Muhtemelen şu anda uyuyordu.Çünkü saat gerçekten de geç olmuştu.Ona odaklandım.Zihnine girmem için büyü yapmama gerek yoktu.Bir düşünce benim için yeter de artar bile durumundaydım.Pixié…diye seslendim zihnine.Ses benim sesim değildi elbette.Lord konuşuyordu şu anda onunla.Bir an bir çığlık attı zihninde.Yani rüyasında.

“Git , git buradan !”Kahkahayı bastım.En azından onun düşünde.Sesim gerçekten de korkunçtu ve benim kim olduğumu anlamasına imkan da yoktu…Seninle ufak bir yolculuğa çıkacağız.Hani bilirsim ya.Eskileri hatırlatacağım sana…İşte o an ailesini nasıl zevkle öldürdüğümü gösterdim ona.Ona ve ailesine yaptığım onca işkenceyi…Acı bir çığlık duydum.Hem rüyasında hem de gerçekte.Gülümsedim.İşte böyle kafayı yiyecekti.Sevdiği adam tarafından öldürülecekti büyük bir zevkle…
Tailor Austin Nero
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Tailor Austin Nero

Erkek Mesaj Sayısı : 25

Hogwarts Wizard
Galleon:
Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Left_bar_bleue0/100000Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Empty_bar_bleue  (0/100000)

MesajKonu: Geri: Zihnibendar/Zihnifendar Alımları   Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Icon_minitime1Ptsi Mart 29, 2010 6:02 pm

*Ad-Soyad:
Tailor Austin Nero

Değişik ve zorlu bir yetenek olduğu için.Zoru severim :D
Zihinfendar
*Kişisel özellikleriniz?
Sarı saçlı, mavi gözlü, uzun boylu, atletik
*Rp geçmişin?
3 yıldır Sa mp RPG ve WWE RPG oynuyorum
+Bu özelliğe sahip olduğunu düşünerek yazacağın bir rp.
Yeni girdiğim dersde, dersi dinlemediğim için öğretmenin beni nefretle uyardığından sonra yeniden aynı şeyi yapmıştım ve öğretmen beni kaldırıp bana bir soru sormuştu ve bir anda bana garip birşeyler oldu ve öğretmene cevap vermediğim için öğretmen beni şöyle uyardı "Hadi bakalım bay Nero sorunun cevabı nedir?" dedi ve yüzüne baktığımda bir şeyler hissetim sanki beynim donmuştu ve kontrolümü kaybedip öğretmene cevabı hiç yanlış olmadan verdim ve öğretmen çok büyük şaşkınlıkla "Aferim,yerine oturabilirsin" dedi bir an için yüzümde bir gülümse oluşmuşdu daha sonra kalemimi aldım ve elimde havaya fırlatıp tutuyordum ders bitti.Ellerim cebimde, çantam sırtımda kapıdan yavaşça çıktım ve bir çocuk gelip omuzuyla bana vurdu hiç aldırış etmedim odama gidip çantamı bırakmak için yukarı çıktım.Dersler bu günlük bitmişti ve bende cüppemi çıkarıp rahat ve bol bişeyler giydim daha sonra bahçeye çıktım ve gözlerim çok ağırlaşmıştı daha sonra birisi arkamdan gelip bana vurdu.Bu yine aynı çocuktu am bana vurmadan önce bana şöyle hakaret ve küfürler savuruyordu "Hey gerizekalı dayak yemekden korkuyormusun ha !?..." diyordu ve dersde olan şey yeniden olmuştu.Çocuk benim karnıma bir yumruk attı ben ise hiç aldırmamıştım hiçbirşey hissetmemiştim. Daha sonra yüzüme bir yumruk daha attı ve yeniden dersdeki gibi garip birşeyler hissetim ve gelen yumruktan kaçıverdim daha sonra kendime geldim ve gelen bir tekmedende kaçıp çocuğun üstüne sinirle daldım ve çocuğu bıraktığımda yerdeydi zorla kalkdı ve tam giderken bir kez daha garip birşey hissetim ve arkamdan çocuk koşarak gelip bana yumruk atacağı an eğildim ve yumruktan kaçıp ona doğru döndüm ve onu kendime çekip bir diz darbesi vurdum daha sonra orayı bırakıp gittim.
Blair Ophélia Ramora
Admin / Gryffindor VI. Sınıf / Teftiş Mangası Yardımcısı
Admin / Gryffindor VI. Sınıf / Teftiş Mangası Yardımcısı
Blair Ophélia Ramora

Kadın Mesaj Sayısı : 100
Ruh Hali : Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Dagini10jt6

Hogwarts Wizard
Galleon:
Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Left_bar_bleue100000/100000Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Empty_bar_bleue  (100000/100000)

MesajKonu: Geri: Zihnibendar/Zihnifendar Alımları   Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Icon_minitime1Ptsi Mart 29, 2010 7:43 pm

İkinizinki de onaylandı. Profillerinize yazabilirsiniz.
Seth Sullivan
Ölü
Ölü
Seth Sullivan

Erkek Mesaj Sayısı : 58
Ruh Hali : Zihnibendar/Zihnifendar Alımları 1562s6u

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Zihnibendar/Zihnifendar Alımları   Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Icon_minitime1Salı Mart 30, 2010 4:41 pm

*Ad-Soyad : Seth Sellivan

Kimsenin benden bir şey saklayamamasını sağlar. Hainleri ve casusları bilebilirim.

Zihnifendar
*Kişisel özellikleriniz?

Kişiliği: İnsanları ezmek. İyilik meraklısı insanların bu tavırları hoşuma gitmiyor. Hayattan biraz daha fazla zevk almak gerekli olduğunu düşünüyorum. Kendi özelliklerimizi (Büyücülüğümüzü) daha rahat kullanmalıyız. Muggle'ların rahat yaşamaya hakkı yok. Onları ezebiliriz ve bu hakkımızı sonuna kadar kullanmalıyız. Büyücülerin mugglelar karşısındaki üstünlüğü çok yüksek ama kimse bu gücünü farketmek istemiyor bana göre.
Aile Geçmişi: Soyumuzun Salazar Slytherin'e dayanıyor. 8. Nesilden torunuyum ben onun. Damarlarımda onun kanının bulunması güç veriyor. Aile her zaman Slytherin mezunu olmuşlardır. Büyücü dünyasının asil ailelerindendir ve kolları bir çok yere yayılmıştır. Sullivan'lar her zaman lordun yakını olmuştur. Onun baş yardımcıları ve ölümyiyenleri.

*Rp geçmişin?
Karakter Geçmişi: Hogwarts okulunu bitirdikten sonra ailemden ayrıldım. Onlara karşı pek bir sıcak kanlı olmamıştım ve bu da ayrılmasımızı iyice kolaylaştırmıştır. Ailemden ayrıldığımda Glasgow'da yaşıyorlardı. Ama yedi yıllık Hogwarts boyunca hiç görmemiştim ve okuldan sonra da peşlerine düşmemiştim. Duyduğum kadarıyla başka bir yere taşınmışlardır. Lord olmayı hedefliyorum .

+Bu yetenek hakkında kısa bir yazı.

Bir insanın yüz yüze konuşulurken karşıdakinin aklını okuyabilme, yalan söylediğinde anlayabilme, kendine veya var olmayan şeylere inandırabilme yeteneğidir.
Neden bu yetenek?:İnsanların özel bilgilerini öğrenmek ve bunları onlara karşı kullanmak hoşuma gidiyor. Bana yalan söylenememesi beni daha güçlü kılıyor ve bundan da mutluluk duyuyorum.

En son Seth Sullivan tarafından Salı Mart 30, 2010 8:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://hogwartswizard.express-forum.net/karakter-kartlar-f31/set
Androméda Monica Manoir
Androméda Monica Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Zihnibendar/Zihnifendar Alımları   Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Icon_minitime1Salı Mart 30, 2010 7:54 pm

Forma uygun olarak doldurursanız kabul edilecektir, birde rütbe edinmeniz gerekiyor. Rpg'ye bakıyorum.
Seth Sullivan
Ölü
Ölü
Seth Sullivan

Erkek Mesaj Sayısı : 58
Ruh Hali : Zihnibendar/Zihnifendar Alımları 1562s6u

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Zihnibendar/Zihnifendar Alımları   Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Icon_minitime1Salı Mart 30, 2010 8:11 pm

Rp bırakmıştım , editlendi .
http://hogwartswizard.express-forum.net/karakter-kartlar-f31/set
Androméda Monica Manoir
Androméda Monica Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Zihnibendar/Zihnifendar Alımları   Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Icon_minitime1Salı Mart 30, 2010 8:15 pm

Pekala. Kabul edildi.^^
John Felix Anthony
Bitkibilim Profesörü / Yoldaşlık Üyesi
John Felix Anthony

Erkek Mesaj Sayısı : 14

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Zihnibendar/Zihnifendar Alımları   Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Icon_minitime1Paz Nis. 18, 2010 9:31 am

Ad-Soyad:John Felix Anthony
Neden Zihinfendar/Zihinbendar olmak istiyorsunuz?:Her zaman çekici gelmiştir.
Hangisi? ( Zihinfendar/Zihinbendar):Zihinfendar
Kişisel özellikleriniz?:Kahverengi saçlı uzun boylu.
Rp geçmişin?:3 yıldır Sa mp RPG ve WWE RPG oynuyorum
+Bu yetenek hakkında kısa bir yazı. [Rpg, aile geçmişiniz.. gibi şeyler. Lütfen kısa yazıp bırakmayın, bir fayda sağlamayacaktır size.]

Her zamanki gibi seramda dinleniyordum.Bitkileri inceliyordum, onları çok seviyordum.Daha sonra içeri bir bayan girdi ama onu tanıyamamıştım ve daha sonra ona "Merhaba." dedim bayan yanıt vermedi bende ona yeniden "Merhaba." dedim ama kadın heyecanlı gözüküyordu sanırım birşeyler söyliyecekti ama söyliyemiyordu.Biran başıma çok kötü bir ağrı girdi, ellerimi yumruk halinde sıkıyordum.O kadının yüzüne baktım ve birşeyler görmeye başladım.Sanki bir beyini iki kişi kullanıyordu. Kadına baktıktan sonra ne söyliyeceğini gördüm ve yüzüne bakarak "Çocuğunuzun kötü not alması bu kadarda kötü birşey değil neden heyecanlandınızki ?" diye sordum.Kadın biraz rahatlamıştı ve bu yüzden bana bir cevap verdi ve şöyle dedi "Ama notları gerçekten kötü bunu için birşey yapamazmısınız profesör ?" diye sordu ve bende ona karşılık "Siz merak etmeyin ben halledicem." dedim ve kadından bir yanıt gelmeden oradan uzaklaştı.Başımın ağrısı geçmişti ve az önceki şeyin nasıl olduğunu anlayamadım.Daha sonra dışarı çıktım ve kendime bir çay alıp seralara giderken kadın bir profesörle karşılaştım.Herzamanki gibi selamlaştık ve karşımdaki kadın profesöre şöyle dedim "Bu gün hava güzel değilmi?" dedim ondan ise "Evet" cevabı geldi ama birşeyler söylemek istiyordu.Daha sonra yeniden başıma bir ağrı girdi ve kadının yüzüne baktım.Sanırım benim yakışıklı olduğumu düşünüyordu.Oradan çayımı kadına verdim ve uzaklaştım.KSKS profesörünün odasına gittim ve olayı açıkladım.
Androméda Monica Manoir
Androméda Monica Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Zihnibendar/Zihnifendar Alımları   Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Icon_minitime1Paz Nis. 18, 2010 9:52 am

İki hesabına birden aynı yeteneği veremem.
John Felix Anthony
John Felix Anthony

Erkek Mesaj Sayısı : 14

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Zihnibendar/Zihnifendar Alımları   Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Icon_minitime1Paz Nis. 18, 2010 10:06 am

Off yaa :D o kadarda yazmıştım zzz
Androméda Monica Manoir
Androméda Monica Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Zihnibendar/Zihnifendar Alımları   Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Icon_minitime1Paz Nis. 18, 2010 7:01 pm

Yazdığın şey 12 satırlık bir şeydi. hö?
Jewelle Beatrix Xadior
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi
 Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi
Jewelle Beatrix Xadior

Kadın Mesaj Sayısı : 7
Ruh Hali : Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Seytan10rk5

MesajKonu: Geri: Zihnibendar/Zihnifendar Alımları   Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Icon_minitime1Çarş. Nis. 28, 2010 2:59 pm

*Ad-Soyad.Jewelle Beatrix Xaidor.

*Neden zihinfendar olmak istiyorsunuz?
Jew insanları tanımak konusunda ustadır. Bir bakışta bir insanın nasıl biri olduğunu tahmin edebilir ki tahminlerinde yanılmaz. Zihinfendarlık tam ona göre. Çünkü Jew ynılmaktan nefret eder ve yanıldığında oldukça ürkütücü olur.

*Hangisi?
Zihinfendarlık.

*Kişisel özellikleriniz?
Onu anlatacak kelimeler var olsaydı, o yine tarifsiz bir güzel olurdu. Çünkü sürekli değişen ruh hali, büyüleyici güzelliği ile onu tanımlamak imkansızdır. Jewelle asla pes etmez, her ne olursa olsun dimdik durur ve duru gözlerini içlerinde bir damla korku olmadan ölüme bile dikebilir. Canı hiç acımaz, duygularını asla dışa vurmaz. Eğer canı yanarsa, canını yakanın canını alacak kadar yakıcıdır öfkesi… Keskin zekasıyla asla yenilmez, yenilmeyi kabullenmez. Cesareti ve kendine güveni karşındakini şaşırtır, bir adım gerilemesine neden olur. Avına odaklanmış bir şahin kadar dikkatlidir. Amacına ulaşmak için insanları ezip geçebilir.

*Rp geçmişin?
2 yıl.

*Bu yetenek hakkında kısa bir yazı. [Rpg, aile geçmişiniz.. gibi şeyler. Lütfen kısa yazıp bırakmayın, bir fayda sağlamayacaktır size.]

Kısa bir an gözlerimi kapattım ve duymayı bekledim. Düşünceler beynime dolarken başıma saplanan ağzıyla ağzımdan küçük bir inlilti fırladı. Her nefes alışımda ciğerlerim yanıyor, acıyla kasılan ayağımı her hareket ettirmeye çalışım da ölüme bir adım daha yaklaşıyordum.
Duymaya odaklandım. Bedenimi esir alan ağrıyı görmezden geldim. Sadece belki de birkaç adım ötemdeki büyücülerin karışık düşüncelerine yoğunlaşmaya çalıştım. Ve sonunda istediğimi elde ettim. Bir sokak ileride boş boş gezen bir cadının düşünceleri beynime dolduğunda umutla gülümsedim. Şimdi tek yapmam gereken başımın yarılacak gibi ağrımasına neden olacak bir çığlık atmaktı. Bu benim için zor olmazdı zaten canım kendimi susturmaya çalıştıkça daha çok yanıyordu ancak avcımın beni bulmasını sağlayabilirdi. Eğer genç cadı, avcımdan önce yetişemezse bir daha asla nefes alamazdım. Yarılmış bir baş ve kan içindeki bir ayakla, gecenin bir yarısı kimsenin geçmediği çöp kokan bir ara sokakta...
Avcımın düşüncelerine odaklanmaya çalıştım. Beynim bunu yapmamı engellemek ister gibi, ölmemi ister gibi bir pusun içine gömülüyordu ve ben onu oradan çıkarabileceğimden emin değildim.
Androméda Monica Manoir
Androméda Monica Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Zihnibendar/Zihnifendar Alımları   Zihnibendar/Zihnifendar Alımları Icon_minitime1Ptsi Mayıs 17, 2010 10:26 pm

Onaylandı.

Zihnibendar/Zihnifendar Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zihnifendar/Zihnibendar Listesi.
» Görücü Alımları
» Animagus Alımları
» Taraf Alımları
» Metamorfmagus Alımları