Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Androméda Sophie.

2 posters
YazarMesaj
Androméda Sophie Xoniésse
Gryffindor VII. Sınıf
Gryffindor VII. Sınıf

Kadın Mesaj Sayısı : 39
Ruh Hali : Androméda Sophie. Manyak10

Hogwarts Wizard
Galleon:
Androméda Sophie. Left_bar_bleue0/100000Androméda Sophie. Empty_bar_bleue  (0/100000)

Androméda Sophie. Empty
MesajKonu: Androméda Sophie.   Androméda Sophie. Icon_minitime1Salı Nis. 20, 2010 2:08 pm

Genel Olarak Androméda

Tam Adı-Soyadı: Androméda Sophie Xoniésse
Yaşı: 16
Sınıfı: 6. Sınıf
Binası: Gryffindor
Lakabı: İlk ismi çok uzun, ikinci ismi ise kendine göre fazla kısa. Bu yüzden Elonise denmesini tercih ediyor.
Asa Adı: Androméda’s Luck (Her ne kadar kendisi ismi kadar şanslı olmasa da…)
Kendini Kısaca Özetliyor…
Kendimi anlatmaya nereden başlasam bilemiyorum. En iyisi dış görünüş herhalde. İki kelime: Kıpkırmızı saçlar. Genellikle… Metamorfmagus olmanın verdiği bir “görüntü değişikliği” var bende. Anlatım konusunda pek iyi değilim kabul ediyorum. Dediğim gibi saçlarım genelde kırmızıdır ama ara sıra pembe olduğu bile oluyor.
Gözlerim genellikle duman gibi gri oluyor ama yeşil veya mavi olması da hoşuma gidiyor…

Androméda Sophie. D532ec84Androméda Sophie. D90bf446Androméda Sophie. 73660a33

Androméda Sophie. 5a2615bdAndroméda Sophie. Fd4e88b0Androméda Sophie. 93fa88b7

Androméda Sophie. 2dvswnmAndroméda Sophie. Kahf6tAndroméda Sophie. Eb7mno

Babası Anlatıyor…

Ya ileride annesi gibi bir melek olacaktı ya da benim gibi bir şeytan… Bakışlarında daha yeni doğmuş olmasına rağmen bir şeytanlık vardı. O zamandan belliydi bir şeytan olacağı. Annesinin ölümüne sebep olmakla başladı şeytanlıkları. Büyüdükçe daha değişik şeylere merak sardı. Aldığım bütün baykuşları öldürdü. Gelen diğer hayvanları da öyle… Şifacılar bu davranışlarına devam ettiği sürece kendisini bile öldüreceğini düşünseler bile ben onun her zaman iyi olduğuna inandım. O ölürse ben de yaşayamazdım.
İsmi kadar şanslı olsun istedim ama maalesef “Prenses Androméda” gibi olmadı şansı. Ailemle olan kavgalarıma o da sürüklendi benimle… Soğuk bakışları sadece bana sıcak bakardı. Annesinin mezarına gittiğimizde sadece susar ve boş gözlerle mezar taşına bakardı. Her zaman kendini suçlardı onun ölümü için. Doğmamış olmak için dua ederdi her gün. Her zaman dudaklarında bir lanetle dolanırdı. Buna rağmen yine de içindeki nefreti saklamayı bilirdi. Yüzüne hiçbir zaman yansıtmazdı duygularını. Sinirini kendinden ve başka canlılardan çıkarırdı. Yine de hiçbir şey olmamış gibi davranabilirdi…

Androméda Sophie. C68f67b4Androméda Sophie. 65e55cd6

Androméda Sophie. S3zdj8Androméda Sophie. Iqg3g6Androméda Sophie. Ruwm8g

Androméda Sophie. 263f7bf9Androméda Sophie. Ef5bfaaf

Kendisi Anlatıyor…

Kendimi bildim bileli çevreme ve kendime zarar veririm. Babamın baykuşları, kedileri, hepsini kendi ellerimle boğduğumu hatırlarım. Öfkemi her zaman başka canlılardan çıkarırdım, en çok da kendimden. Kollarım kesik içindeydi her zaman. Büyü yapmayı öğretmemişlerdi daha.
Sonra kendime olan öfkem biraz daha arttı. Biraz daha, biraz daha derken aynaya bile bakamaz olmuştum. Yüzümü gördükçe aklıma annem geliyordu çünkü. Benim yüzümden ölmüştü. Benim doğumum yüzünden…
Her zaman sessizdim, konuşmazdım kimseyle. Ama konuşmaya başladığım zaman kimse susturamazdı beni. Her zaman kendi çıkarlarım doğrultusunda hareket ederdim. Ne yapacağım belli olmazdı. Şifacılar kendimi öldüreceğimi düşünüyorlardı ama nedense ben hayata inat yaşamayı düşünüyordum. Öyle yaptım zaten. Yeni şeyler keşfedip, kendime başka “uğraşlar” bulup düşünmedim hiçbir şeyi. Düşünmeden yaşadım belki de. Şimdi Hogwarts’tayım ve burada her şey farklı. İyilik meraklılarının yanında onlar gibi olmaktan korkuyorum. Belki de annem gibi olurum, ya da babam. Hiç görmediğim annem gibi olamayacağımı biliyorum aslında. Çünkü ben bir şeytanım ve hep öyle kalacağım...

Spoiler:

En son Androméda Sophie Xoniésse tarafından Çarş. Nis. 21, 2010 11:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
http://hogwartswizard.express-forum.net/karakter-kartlar-f31/and
Gryffindor VII. Sınıf
Gryffindor VII. Sınıf

Hogwarts Wizard
Galleon:
Androméda Sophie. Left_bar_bleue0/100000Androméda Sophie. Empty_bar_bleue  (0/100000)

Androméda Sophie. Empty
MesajKonu: Geri: Androméda Sophie.   Androméda Sophie. Icon_minitime1Salı Nis. 20, 2010 2:09 pm

İlişkiler
Androméda Sophie. JD-johnny-depp-11508398-100-100 Androméda Sophie. JD-johnny-depp-11508401-100-100
En Büyük İstisnam, Yüzümün Güldüğünü Gören Tek İnsan...

Seth... Nereden anlatmaya başlasam bilemiyorum ki... Onu ilk gördüğüm andan itibaren anlamıştım beni anlayabileceğini... Nedenini bilmediğim bir şekilde kendimi ona bağlı hissediyorum. Sadece onun yanından "gerçekten" gülümseyebiliyorum. Seni seviyorum Seth !
Androméda Sophie. 2jcsosy Androméda Sophie. 2isw85h
Abla Gibi...
Nerissa ile aramızda garip bir ilişki var. Sanki gerçekten de ablammış gibi geliyor. Arada kavga etsek de yine de birbirimizi her zaman seviyoruz. Arkamda birinin olması gerçekten güzel...

Eklenmek İçin:
Ad-Soyad:
İki Adet İcon:
Kurgu:

En son Androméda Sophie Xoniésse tarafından Çarş. Nis. 21, 2010 12:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Nerissa Vivien Sombre
Gitarist&Solist / Vampir / Ölüm Yiyen
 Gitarist&Solist / Vampir / Ölüm Yiyen
Nerissa Vivien Sombre

Kadın Mesaj Sayısı : 33
Ruh Hali : Androméda Sophie. 2rpa64k

Hogwarts Wizard
Galleon:

Androméda Sophie. Empty
MesajKonu: Geri: Androméda Sophie.   Androméda Sophie. Icon_minitime1Çarş. Nis. 21, 2010 9:23 am

Ad-Soyad: Nerissa Vivien Sombre
İki Adet İcon:
Androméda Sophie. 2jcsosy*Androméda Sophie. 2isw85h
Kurgu:
Ben de karanlık taraftan olduğum için iyi bir abla kardeş ilişkimiz var. Nerissa her zaman seni koruyor. Bazenleri kavga edebiliyoruz ama her zaman birbirimizin arkasındayız. Kan bağız olmasa bile ben seni kardeşim sen beni ablan olarak görüyorsun...

(oldu mu?? xD)
Gryffindor VII. Sınıf
Gryffindor VII. Sınıf

Hogwarts Wizard
Galleon:

Androméda Sophie. Empty
MesajKonu: Geri: Androméda Sophie.   Androméda Sophie. Icon_minitime1Çarş. Nis. 21, 2010 1:00 pm

Güncelledi efenim :P

Androméda Sophie.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Androméda Sophie.
» Androméda Sophie.