Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Androméda Sophie.

2 posters
YazarMesaj
Androméda Sophie Xoniésse
Gryffindor VII. Sınıf
Gryffindor VII. Sınıf
Androméda Sophie Xoniésse

Kadın Mesaj Sayısı : 39
Ruh Hali : Androméda Sophie. Manyak10

Hogwarts Wizard
Galleon:
Androméda Sophie. Left_bar_bleue0/100000Androméda Sophie. Empty_bar_bleue  (0/100000)

Androméda Sophie. Empty
MesajKonu: Androméda Sophie.   Androméda Sophie. Icon_minitime1Ptsi Nis. 19, 2010 3:33 pm

Adı Soyadı:Anroméda Sophie Xoniésse
Rpg Puanı:90

1) Size iyi davranmayan bir arkadaşınız zor durumda, 2 büyücü etrafını çevirip asalarını ona doğru çevirmiş. Ne yaparsınız?
Umrumda olmaz.Beni sevmeyene neden yardım edeyim ki?
2) Hogwarts'taki en ilginç şey nedir?
Hogwarts'taki herşey ilginç ki.Nasıl bir soru bu? Şu Ortak Salon'daki mumlar -hani şu "fizik kurallarına aykırı takılanlar"- gerçekten ilginçler.
3) Okula gelmeden önce büyü yapmaya çalıştınız mı? Başarılı oldunuz mu? Eğer olduysanız veya olamadıysanız nedeni nedir?
Ailemdeki herkes büyü yapmak konusunda bir usta. Bu yüzden Hogwarts'a gelmeden önce denediğim büyülerde her zaman başarılı oldum.
4) Okul hakkında en çok merak ettiğiniz şey nedir?
Yasak Orman. Neden "Yasak" olduğunu merak ediyorum doğrusu.
5) Hogwarts'a gittiğinizi düşünün, en merak ettiğiniz yada en çok sevdiğiniz şey ne oldu?
En sevdiğim yer herhalde binamın ortak salonu olurdu. Kendi binam dışındakilerle takılmaktan nefret ederim !
http://hogwartswizard.express-forum.net/karakter-kartlar-f31/and
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
 Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

Kadın Mesaj Sayısı : 17
Ruh Hali : Androméda Sophie. C1cew

Hogwarts Wizard
Galleon:
Androméda Sophie. Left_bar_bleue100000/100000Androméda Sophie. Empty_bar_bleue  (100000/100000)

Androméda Sophie. Empty
MesajKonu: Geri: Androméda Sophie.   Androméda Sophie. Icon_minitime1Ptsi Nis. 19, 2010 3:35 pm

Gryffindor!

Androméda Sophie.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Androméda Sophie.
» Androméda Sophie.