Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Online Rpg (Esin, Esraağğğğ)

3 posters
YazarMesaj
Katheryn Elizabeth Hudson
Uçuş Profesörü / Yoldaşlık Üyesi

Kadın Mesaj Sayısı : 222
Ruh Hali : Online Rpg (Esin, Esraağğğğ) 117zjpj

Hogwarts Wizard
Galleon:
Online Rpg (Esin, Esraağğğğ) Left_bar_bleue5000/100000Online Rpg (Esin, Esraağğğğ) Empty_bar_bleue  (5000/100000)

Online Rpg (Esin, Esraağğğğ) Empty
MesajKonu: Online Rpg (Esin, Esraağğğğ)   Online Rpg (Esin, Esraağğğğ) Icon_minitime1Perş. Mayıs 13, 2010 6:06 pm

"Michelle !! Sakın o ayakkabıları alma ! Yoksa koca bulamazsın!"
"Kate ! Saçmalama !!"
Bağışırmalar Michelle ve Katheryn'den geliyordu.İki kız yine alışverişe çıkmışlardı.Bağırış ,çağırış arasında Michelle'in telefonu çaldı.Katheryn "Aaaaaa !! Mélanie arıyordur , hemen aç !" dedi.Michelle "Susarsan açıcam" diye bağırdı.Arıyan gerçektende Mélanie'di.Michelle "Geliyormuş ..." dedi.Katheryn "Bak görürsün , gelince o da bu ayakkabıları beyenmiyecek" dedi."Aman Kate , nesi var ki ??" dedi Michelle."Çok sade be Michelle , hiç al benisi yok" dedi Katheryn.Michelle cins bir bakış atarak "Senin zevkin öyleyse benim suçum ne ?" dedi
Androméda Monica Manoir
Admin / Uluslar Arası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Androméda Monica Manoir

Kadın Mesaj Sayısı : 1063
Ruh Hali : Online Rpg (Esin, Esraağğğğ) Images12

Hogwarts Wizard
Galleon:
Online Rpg (Esin, Esraağğğğ) Left_bar_bleue100000/100000Online Rpg (Esin, Esraağğğğ) Empty_bar_bleue  (100000/100000)

MesajKonu: Geri: Online Rpg (Esin, Esraağğğğ)   Online Rpg (Esin, Esraağğğğ) Icon_minitime1Perş. Mayıs 13, 2010 7:52 pm

Kate "hıh"larcasına bir bakış atarken tekrar ayakkabılara baktım. "Of, tamam." dedim aldığım ayakkabıları yerine koyarken. Kate sırıtarak elbise reyonuna dalmıştı, ben ile Mél'in gelip gelmediğine bakıyordum. Cadıydık sonuçta, cisimlenipte gelebilirdi. Kapıya doğru bakınırken Kate elinde kırmızı bir elbise ile tam karşıma geçip üstüne tuttu. Hımmlayarak biraz inceledim. "Hayır." anlamında başımı salladığım anda arkadasından mavi bir elbise çıkarak gösterdi. "Hayır." dedim yine. Elindeki iki elbiseyi en yakın askıya asarken başka bir kıyafetle geldi yanıma. Sade ama şık denilenlerden. "Eğer evet demezsem bana elbise gösterip durmaya devam edecek misin?" diye sordum sırıtarak. Evet anlamında başını hızlıca salladı. Sırıtmayı sürdürürken "Tamam bu iyi o zaman." dedim dilimi çıkararak.
http://hogwartswizard.express-forum.net/karakter-kartlar-f31/m-i
Lillian Mélanie Manoir
Admin / Okul Müdiresi / Kehanet Profesörü / Slytherin Bina Sorumlusu
Lillian Mélanie Manoir

Kadın Mesaj Sayısı : 569
Ruh Hali : Online Rpg (Esin, Esraağğğğ) 2rz3tw5

Hogwarts Wizard
Galleon:
Online Rpg (Esin, Esraağğğğ) Left_bar_bleue100000/100000Online Rpg (Esin, Esraağğğğ) Empty_bar_bleue  (100000/100000)

MesajKonu: Geri: Online Rpg (Esin, Esraağğğğ)   Online Rpg (Esin, Esraağğğğ) Icon_minitime1Cuma Mayıs 14, 2010 5:44 pm

"Nefret. Nefret. Nefret!" diye bağırdım alışveriş merkezinin merdivenlerinden çıkarken. Cisimlenmeyi düşünüyordum, neden yürümeye kalkıştığımı anlamadım, ama sonuçta gelebilmiştim. Ne biliyim, iki saat yürümeye değil de iki dakika cisimlenmeye üşenmiştim. Kate ile Mich'in nerede olduğunu düşünmeye gerek yoktu ama aramakta fayda vardı. Michelle'in telefonunu aramaya başladım. Biraz geç açtı ama olsun, tam tahmin ettiğim gibi kıyafet reyonundaydılar. Ağır ağır yürürken insanların bana merakla baktığını farkettim. Kahretsin! Koskoca okulun müdiresiyken 18'lik genç gibi giyinmiştim. Yanlarına vardığımda Kate'in elinde bir elbise vardı. Mich ise ona sırıtıyordu. "Selam gençlik." dedim tekdüze bir sesle...
http://hogwartswizard.express-forum.net/karakter-kartlar-f31/m-e

Hogwarts Wizard
Galleon:
Online Rpg (Esin, Esraağğğğ) Left_bar_bleue5000/100000Online Rpg (Esin, Esraağğğğ) Empty_bar_bleue  (5000/100000)

MesajKonu: Geri: Online Rpg (Esin, Esraağğğğ)   Online Rpg (Esin, Esraağğğğ) Icon_minitime1C.tesi Mayıs 15, 2010 8:49 am

"Sonunda gelebildin Melanié , biraz önce öyle bir ayakkabı seçti ki !!! " dedim.Bana bakıp gülümsedi.Michelle bana öyle bir bakıyordu ki "Tamam be, sustum " dedim.Elbiseyi hemen aldım.Bir süre sonra yorgun düştük ve Fast Foot bölümüne gittik.Melanié'ye "Neden cisimlenerek gelmedin ?" dedim.Bana sırıttı ve "Üşendim be Kate" dedi.Beni bir gülme aldı ki sorma...Bir ona bakıyorum , bir gülüyorum.Sonunda Melanié "Off Kate !" dedi.Hemen sustum ve "Tamam tamam kızma benim üşengeç arkadaşım , aaa birde patronum" dedim.Bana baktı ve "Kovarım bak seni , sinirlendirme beni" dedi ve güldü."Eyvah, tehlikeli işler yapıyorum galiba" dedim.
Lillian Mélanie Manoir
Lillian Mélanie Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Online Rpg (Esin, Esraağğğğ)   Online Rpg (Esin, Esraağğğğ) Icon_minitime1C.tesi Mayıs 15, 2010 9:52 am

"Haklısın, beni sinirlendirmek tehlikeli bir iş." dedim ben de sırıtarak. Katheryn'e okulumda çalışan bir profesör olarak değil de, birlikte büyüdüğüm saz arkadaşım olarak bakıyordum. "Ah, bunlar yine okul meselesine daldı..." diye inledi Michelle. Katheryn Michelle'i daha fazla sıkmamak için "Bakanlıkta işler nasıl?" dedi ancak cevabı ben verdim. "Her zamanki gibi. Sıkıcı!" Michelle önce kıkırdadı, sonra yüzünü ekşitti, "O kadar da kötü değil." diyerek benim sözüme karşılık verdi. "Bu konuları kapatsak? Okul ve Bakanlık beni bayıyor. Haydi, şu fast foodların tadını çıkaralım!" diye haykırdım. "Ben kocaman bir hamburger alacağım!" dedi Katheryn. "Ben de, Kate. Açlıktan ölüyorum. Sana da alalım mı Mich?" dedim. Michelle "Ben salata alacağım." dedi. İçimden "Her zamanki gibi." diye ekledim. Şu Michelle yok muydu? Kate, "Ağzının tadını bilmiyorsun Mich." dedi. Michelle "Kilo almak istemiyorum! Hamburgerlerde kaç kalori var biliyor musun?" dedi. "Kim takar ki kiloları? Baksana, ben hiç kilo alıyor muyum?" dediğimde ise Michelle beni yine tersledi. "Büyü yaparak kilo almamayı engellemek yerine o sağlıksız şeyleri yememeyi denesen?" Katheryn sıkılmıştı. " Pöf, kesin kızlar, herkes ne isterse onu yer." dedi. Ben sıraya girerken onlar oturacak yer arıyorlardı. 3 hamburger - Birini ne olur ne olmaz diye aldım. - 1 tabak salata ve 3 kola -Michelle'in kolasını diet olanlardan almıştım.- aldım. Kızların yanına giderken 3 Hufflepuff öğrencisinin bana güldüğünü farkettim. "Hufflepuff'a -5 puan kızlar." dedim. Somurttular ve kalabalıkta kayboldular. Ben oturduğumda ise Katheryn hemen yiyeceğine saldırdı. Michelle "Hızlı yersen daha çok kilo alırsın." dedi. "Hey Mich, kes artık!" dedim ve ben de hamburgerime gömüldüm...
Androméda Monica Manoir
Androméda Monica Manoir

Kadın Mesaj Sayısı : 1063
Ruh Hali : Online Rpg (Esin, Esraağğğğ) Images12

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Online Rpg (Esin, Esraağğğğ)   Online Rpg (Esin, Esraağğğğ) Icon_minitime1C.tesi Mayıs 15, 2010 1:39 pm

Rp Out: Benim konuşmalarım fazla saçma olmuş. Lan insan bana uygun şeyler söyler iyice mal muamelesi görüyorum. :D

İkisi yemeklerle evlenecek kadar yerken, Mél'in puan kestiği öğrencilere baktım. "Hey, okul dışında puan kesemezsin ki?" derken sırıttım. Mél omuzlarını silkti. "Banane."

Yemek faslı bittikten sonra -ki ikisininde kalkmaya niyeti yok gibiydi- Tekrar dükkanlara daldık. Cebimde muggle dükkanından aldığım MP bi'şeyim aklıma geldi. İstediğim zamanda müzik dinlememi sağlıyordu. Kızların dırdırları mı, müzik mi? dedim kendi kendime. Hemen müzik-çaları çıkardım. Tam müzik dinlemeye başlamıştım ki Kate'in sesi böldü.

RpOut2: Aklıma bir halt gelmemek.
http://hogwartswizard.express-forum.net/karakter-kartlar-f31/m-i
Lillian Mélanie Manoir
Lillian Mélanie Manoir

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Online Rpg (Esin, Esraağğğğ)   Online Rpg (Esin, Esraağğğğ) Icon_minitime1C.tesi Mayıs 15, 2010 9:16 pm

"Michelle, o zımbırtı da ne?" dedi Katheryn. Michelle cevap verecekti ama her zamanki gibi ikizim yerine cevap verdim. "Muggle işi saçmalıklardan bir şey işte. Mich öyle şeyleri sever." Michelle kulaklıklarını tekrar taktı. Onun ne dükkanına girdiğimiz hakkında bir fikri yok gibiydi. Bilse dükkanın altını üstüne getirirdi. Bir takı dükkanına girmiş, Katheryn ile birlikte ortalığı kucalıyorduk. Elime safirden yapılmış bir kolye aldım ve Kate'e uzattım. "Hoş değil mi?" dedim. "Bence bu daha da hoş." dedi Kate kehribar bir kolyeyi göstererek. "Wuah, güzelmiş. Ben yüzük istiyorum. Öğrencilere kızarken şık duruyor." dedim, Katheryn kıkırdadı. Michelle kafasını sallayıp duruyordu. Kafasına inci bir kolye fırlattığımda etrafa baktı ve... "Takılar!" diye bağırdı. Herkes yine bize bakmıştı. Ne popüler ve dikkat çekici bir üçlüydük ama!

DipsizNot : Ne biliyim hacı, seni vejeteryan yapmaya çalıştım ama gerçekten abartmışım. Bir ara editlerim. *-*

Hogwarts Wizard
Galleon:

MesajKonu: Geri: Online Rpg (Esin, Esraağğğğ)   Online Rpg (Esin, Esraağğğğ) Icon_minitime1Paz Mayıs 16, 2010 12:20 pm

"Yaa , acayip güzeller !" dedim.Gerçektende dikkat çekiyorduk.Melanié "Herkez bize deliymişiz gibi bakıyor" dedi ve kaşlarını çattı . "Asıl onlar kendilerine baksın" dedi Michelle.Hak verircesine başımı salladım ve "Aman bize ne ki ?" dedim.Beraber gülüştük.Etrafa bakınırken kalpli bir kolye gördüm.O kadar şıktı ki... Üzerinde küçük küçük rengarenk taşlar vardı.Görür görmez tutuldum.Kızlara bağırarak "Kızlar , bakın ne kadar güzel ! Hadi alalım" dedim.Michelle güldü ve "Üçümüz aynı kolyeyi takarız falan" dedi ve bir kahkaha kopardı.Melanié kolyeye baktı ve "Gerçekten güzel ama ne bileyim garip olmaz mı ?" dedi.Acındırma numarası yaparak "Lütfen Lütfen yalvarırım!" dedim.

Online Rpg (Esin, Esraağğğğ)
1 sayfadaki 1 sayfası