Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Amore Xaidor

4 posters
YazarMesaj
Amore Xaidór
Hufflepuff VI. Sınıf Öğrencisi

Kadın Mesaj Sayısı : 4
Ruh Hali : Amore Xaidor Melek10wp3

Hogwarts Wizard
Galleon:
Amore Xaidor Left_bar_bleue0/100000Amore Xaidor Empty_bar_bleue  (0/100000)

Amore Xaidor Empty
MesajKonu: Amore Xaidor   Amore Xaidor Icon_minitime1Çarş. Nis. 28, 2010 1:43 pm

Adı Soyadı: Amore Xaidor
Rpg Puanı: 83.

1) Size iyi davranmayan bir arkadaşınız zor durumda, 2 büyücü etrafını çevirip asalarını ona doğru çevirmiş. Ne yaparsınız?

Yardım ederim çünkü ona acı çektirme şerefine ben nail olamazsam çok üzülürüm.
2) Hogwarts'taki en ilginç şey nedir?

Hogwarts'ın neresi ilginç? Bence hiçbir yeri. Zaten okul denen kuruma zorla gönderilirim hep (:
3) Okula gelmeden önce büyü yapmaya çalıştınız mı? Başarılı oldunuz mu? Eğer olduysanız veya olamadıysanız nedeni nedir?

Evet çalıştım ve kesinlikle başarılı oldum. Niçin olamıyım? Ne kadar emek o kadar yemek.
4) Okul hakkında en çok merak ettiğiniz şey nedir?

En gizli ve saklı köşelerinde neler gizlendiği.
5) Hogwarts'a gittiğinizi düşünün, en merak ettiğiniz yada en çok sevdiğiniz şey ne oldu?

Büyülü bir ortam ve bu insana mükemmel bir haz veriyor.

En son Amore Xaidór tarafından Çarş. Nis. 28, 2010 7:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Androméda Monica Manoir
Admin / Uluslar Arası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Admin / Uluslar Arası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Androméda Monica Manoir

Kadın Mesaj Sayısı : 1063
Ruh Hali : Amore Xaidor Images12

Hogwarts Wizard
Galleon:
Amore Xaidor Left_bar_bleue100000/100000Amore Xaidor Empty_bar_bleue  (100000/100000)

Amore Xaidor Empty
MesajKonu: Geri: Amore Xaidor   Amore Xaidor Icon_minitime1Çarş. Nis. 28, 2010 4:46 pm

http://hogwartswizard.express-forum.net/secmen-apka-f10/yeter-ama-t333.htm

Sırf senin için yazdım. Okuduktan sonra formunu yeniden düzenle.
http://hogwartswizard.express-forum.net/karakter-kartlar-f31/m-i
Amore Xaidór

Kadın Mesaj Sayısı : 4
Ruh Hali : Amore Xaidor Melek10wp3

Hogwarts Wizard
Galleon:
Amore Xaidor Left_bar_bleue0/100000Amore Xaidor Empty_bar_bleue  (0/100000)

Amore Xaidor Empty
MesajKonu: Geri: Amore Xaidor   Amore Xaidor Icon_minitime1Çarş. Nis. 28, 2010 7:34 pm

Düzenledim ama karakterim o belki nerden bilebilirsiniz? Öyle bilerek biyere girmek için çabalayarak bir forum doldurmadım içimden öyle geldiği için doldurdum.İsterseniz Hufflepuff yapın burda amaç bir şekilde rpg yapabilmek. Ancak siz öyle istiyorsanız forumu yalan yanlış doldururum hiç sorun değil. Lütfen üyelerin kalbini kıracak mesajlar yazmayın. Özellikle "Lan" kelimesi gerçekten kendimi çok büyük bir suç işlemişim gibi hissettirdi. Rica etmeye alışmışım sanırım bundan kaynaklanıyor. Ancak siz buranın adminisiniz diye üyeler hakaret yemek zorunda diyil. Özellikle beğendiğim için bir yere üye olmuşken tanımadığım ama başta sıcak gelen birinin bana hakaret etmeye hakkı yok.
Blair Ophélia Ramora
Admin / Gryffindor VI. Sınıf / Teftiş Mangası Yardımcısı
Admin / Gryffindor VI. Sınıf / Teftiş Mangası Yardımcısı
Blair Ophélia Ramora

Kadın Mesaj Sayısı : 100
Ruh Hali : Amore Xaidor Dagini10jt6

Hogwarts Wizard
Galleon:
Amore Xaidor Left_bar_bleue100000/100000Amore Xaidor Empty_bar_bleue  (100000/100000)

Amore Xaidor Empty
MesajKonu: Geri: Amore Xaidor   Amore Xaidor Icon_minitime1Çarş. Nis. 28, 2010 9:32 pm

Öncelikle "diyil" değil. :D Ondan sonra da, bir de Esin'in açısından olayı düşünebilirsiniz bence. Gerçekten, üyelerden böyle garip garip sorunlar çıkması insanı bayıyor. Birazdan rütbe veririm ben.
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
 Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

Kadın Mesaj Sayısı : 17
Ruh Hali : Amore Xaidor C1cew

Hogwarts Wizard
Galleon:

Amore Xaidor Empty
MesajKonu: Geri: Amore Xaidor   Amore Xaidor Icon_minitime1Perş. Nis. 29, 2010 1:09 pm

Hufflepuff VI. Sınıf Öğrencisi!

4 binaya da olabildiğince eşit sayıda öğrenci dağıtmaya çalışıyoruz. Hufflepuff'ta 4, Ravenclaw, Slytherin ve Gryffindor da 5 öğrenci var.

Amore Xaidor
1 sayfadaki 1 sayfası