Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lily Fleur Tesher

2 posters
YazarMesaj
Lily Fleur Tesher
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi / Elf
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi / Elf
Lily Fleur Tesher

Kadın Mesaj Sayısı : 7
Ruh Hali : Lily Fleur Tesher 117zjpj

Hogwarts Wizard
Galleon:
Lily Fleur Tesher Left_bar_bleue0/100000Lily Fleur Tesher Empty_bar_bleue  (0/100000)

Lily Fleur Tesher Empty
MesajKonu: Lily Fleur Tesher   Lily Fleur Tesher Icon_minitime1Paz Nis. 18, 2010 9:06 pm

Adı Soyadı: Lily Fleur Tesher
Rpg Puanı: 75

1) Size iyi davranmayan bir arkadaşınız zor durumda, 2 büyücü etrafını çevirip asalarını ona doğru çevirmiş. Ne yaparsınız? || İki büyücünün yanına geçer ilk önce delirene kadar işkence derim sonra öldürürüm.

2) Hogwarts'taki en ilginç şey nedir?

Şu anda heryere dehşet saçan kişilerin orada okumuş olması tabiki. Onlara katılmayı öyle çok isterdim ki....

3) Okula gelmeden önce büyü yapmaya çalıştınız mı? Başarılı oldunuz mu? Eğer olduysanız veya olamadıysanız nedeni nedir?

Okula gelmeden önce mi ? Tabii ki de olurumum. Benden iyisi olurmu ki bu okulda !

4) Okul hakkında en çok merak ettiğiniz şey nedir?

Karanlık büyüyle dolu kitaplar tabiki :) Onları uygulamak için can atardım

5) Hogwarts'a gittiğinizi düşünün, en merak ettiğiniz yada en çok sevdiğiniz şey ne oldu?

Kendime yakın kişiler bulabilecek miyim?, eski cadılığımı (muggların kullandığı anlamda) koruyabilecek miyim? ,
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
 Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

Kadın Mesaj Sayısı : 17
Ruh Hali : Lily Fleur Tesher C1cew

Hogwarts Wizard
Galleon:
Lily Fleur Tesher Left_bar_bleue100000/100000Lily Fleur Tesher Empty_bar_bleue  (100000/100000)

Lily Fleur Tesher Empty
MesajKonu: Geri: Lily Fleur Tesher   Lily Fleur Tesher Icon_minitime1Paz Nis. 18, 2010 9:12 pm

Soruları kendine göre cevapladığını sanmıyorum. Böyle bir durumda yapmayacağımı söylemiştim ama, bir daha görürsem rütbe falan vermeyeceğim.

Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi

Lily Fleur Tesher
1 sayfadaki 1 sayfası