Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Claire Angel Pendragon

2 posters
YazarMesaj
Claire Angel Pendragon
Hufflepuff V. Öğrencisi
Hufflepuff V. Öğrencisi

Kadın Mesaj Sayısı : 2
Ruh Hali : Claire Angel Pendragon Mutlu10gp4

Hogwarts Wizard
Galleon:
Claire Angel Pendragon Left_bar_bleue0/100000Claire Angel Pendragon Empty_bar_bleue  (0/100000)

Claire Angel Pendragon Empty
MesajKonu: Claire Angel Pendragon   Claire Angel Pendragon Icon_minitime1Çarş. Şub. 24, 2010 8:59 pm

Adı Soyadı:Claire Angel Pendragon
Rpg Puanı:62

1) Size iyi davranmayan bir arkadaşınız zor durumda, 2 büyücü etrafını çevirip asalarını ona doğru çevirmiş. Ne yaparsınız?
O 2 büyücünün yanına sessizce giderim, tabii arka taraftan.Sonra onlara asamla expelliarmus büyüsünü yaparım ama asalarına değil direk kendilerine.Bu onların uzağa fırlamasını sağlar.Gerekirse daha birçok şey yaparım.Sonra arkadaşımı oradan uzaklaştırıp korkusunun geçmesi için teselli ederim.
2) Hogwarts'taki en ilginç şey nedir?
Bence Hogwarts'taki herşey ilginç.
3) Okula gelmeden önce büyü yapmaya çalıştınız mı? Başarılı oldunuz mu? Eğer olduysanız veya olamadıysanız nedeni nedir?
Evet denedim, Accio büyüsüydü.Ve başarılı olmuştum.Çünkü bunu çok istemiştim ve konsantre olmuştum.
4) Okul hakkında en çok merak ettiğiniz şey nedir?
Bahçenin görünüşü.Çok güzel olduğunu söylüyorlar.
5) Hogwarts'a gittiğinizi düşünün, en merak ettiğiniz yada en çok sevdiğiniz şey ne oldu?
Büyük Salon'u çok beğendim.
Androméda Monica Manoir
Admin / Uluslar Arası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Admin / Uluslar Arası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Androméda Monica Manoir

Kadın Mesaj Sayısı : 1063
Ruh Hali : Claire Angel Pendragon Images12

Hogwarts Wizard
Galleon:
Claire Angel Pendragon Left_bar_bleue100000/100000Claire Angel Pendragon Empty_bar_bleue  (100000/100000)

Claire Angel Pendragon Empty
MesajKonu: Geri: Claire Angel Pendragon   Claire Angel Pendragon Icon_minitime1Cuma Şub. 26, 2010 2:16 pm

Hufflepuff.
http://hogwartswizard.express-forum.net/karakter-kartlar-f31/m-i

Claire Angel Pendragon
1 sayfadaki 1 sayfası