Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Blanche Sloqéra.

2 posters
YazarMesaj
Blanche Felecia Sloqéra
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi

Kadın Mesaj Sayısı : 4

Blanche Sloqéra. Empty
MesajKonu: Blanche Sloqéra.   Blanche Sloqéra. Icon_minitime1Perş. Mayıs 20, 2010 6:13 am

Adı Soyadı:Blanche Felecia Sloqéra
Rpg Puanı:86

1) Size iyi davranmayan bir arkadaşınız zor durumda, 2 büyücü etrafını çevirip asalarını ona doğru çevirmiş. Ne yaparsınız?
İlk olarak derhal gitmeyi düşünürüm fakat sonra dururum onunla anlaşamıyorum neden bunu yapıyım ki? Ama oda biri ve benimle anlaşamasa bile onu kurtarmalıyım. Ama kurtarırsam daha kötü olucak.En iyisi gitmek ve hiçbirşeyi görmemiş gibi davranmak.
2) Hogwarts'taki en ilginç şey nedir?
İlginç o kadar çok şey varki nasıl seçiceğim? Dev lambalar ve aniden beliren yemekler vede o karanlık yasak orman ayrıca sırlar odası evsanesi , kaybolan oda ihtiyaç odası ama eğer birini seçmek zorunda kalsaydım 4 kurucunun bıraktıkları olurdu [Godric G. Kılıcı vb.]
3) Okula gelmeden önce büyü yapmaya çalıştınız mı? Başarılı oldunuz mu?
Eğer olduysanız veya olamadıysanız nedeni nedir?

Alahomora gibi ufak büyülerde başarılı oldum çünkü kendimden eminim ve azıcıkta olsa güçlerimin kontrolü elimde.
4) Okul hakkında en çok merak ettiğiniz şey nedir?
Ravenclaw Diadem'i hala Hogwarts'tamı merak ediyorum düşünsenize hep olağanüstü almak harika olmaz mı?
5) Hogwarts'a gittiğinizi düşünün, en merak ettiğiniz yada en çok sevdiğiniz şey ne oldu?
Imm, birçok şey var.Ama en sevdiğim Hogwarts Kütphanesi olurdu.Her aradığın bilgiyi bulmak ve yasak kitaplar...
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
 Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

Kadın Mesaj Sayısı : 17
Ruh Hali : Blanche Sloqéra. C1cew

Hogwarts Wizard
Galleon:
Blanche Sloqéra. Left_bar_bleue100000/100000Blanche Sloqéra. Empty_bar_bleue  (100000/100000)

Blanche Sloqéra. Empty
MesajKonu: Geri: Blanche Sloqéra.   Blanche Sloqéra. Icon_minitime1Perş. Mayıs 20, 2010 10:49 am

Ravenclaw!

Blanche Sloqéra.
1 sayfadaki 1 sayfası