Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Laila Gabriella Wolfdof

2 posters
YazarMesaj
Laila Gabriella Waldorf
Ölü
Ölü

Kadın Mesaj Sayısı : 77
Ruh Hali : Laila Gabriella Wolfdof Yarama10ym1

Hogwarts Wizard
Galleon:
Laila Gabriella Wolfdof Left_bar_bleue0/100000Laila Gabriella Wolfdof Empty_bar_bleue  (0/100000)

Laila Gabriella Wolfdof Empty
MesajKonu: Laila Gabriella Wolfdof   Laila Gabriella Wolfdof Icon_minitime1Çarş. Şub. 17, 2010 7:51 pm

Adı Soyadı:Laila Gabriella Wolfdof
Rpg Puanı:Belirleniyor...

1) Size iyi davranmayan bir arkadaşınız zor durumda, 2 büyücü etrafını çevirip asalarını ona doğru çevirmiş. Ne yaparsınız? Asamı çıkarıp "Bırakın onu!"derdim.Ki eğer bırakmazlarsa ufak tefek büyülerle korkuturdum.Sonuçta ilk hareket sizden olmalı ve cesaretli olmalısınız!
2) Hogwarts'taki en ilginç şey nedir? Arkadaşlık ilişkileri.Quidditch.Cesaret!
3) Okula gelmeden önce büyü yapmaya çalıştınız mı? Başarılı oldunuz mu? Eğer olduysanız veya olamadıysanız nedeni nedir? Denedim ve oldum.Tabii ufak tefek büyülerdi.Alohomora başarılı olundu ,Vero Verto başarısız olundu.(Az kalsın kendini annesini bir domuza çevriyordu!)
4) Okul hakkında en çok merak ettiğiniz şey nedir? Büyüler ve kullanımlar!Ayrıca seçmen şapka...
5) Hogwarts'a gittiğinizi düşünün, en merak ettiğiniz yada en çok sevdiğiniz şey ne oldu? En çok sevdiğim şey tabiii ki o güzel görünümü ve yemekleri ! Ayrıca cesaret ve arkadaşlığa önem çok şaşırtıcı!
Androméda Monica Manoir
Admin / Uluslar Arası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Admin / Uluslar Arası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Androméda Monica Manoir

Kadın Mesaj Sayısı : 1063
Ruh Hali : Laila Gabriella Wolfdof Images12

Hogwarts Wizard
Galleon:
Laila Gabriella Wolfdof Left_bar_bleue100000/100000Laila Gabriella Wolfdof Empty_bar_bleue  (100000/100000)

Laila Gabriella Wolfdof Empty
MesajKonu: Geri: Laila Gabriella Wolfdof   Laila Gabriella Wolfdof Icon_minitime1Çarş. Şub. 17, 2010 7:59 pm

Alıntı :
Puanınız belli olana kadar, konu kilit.
http://hogwartswizard.express-forum.net/karakter-kartlar-f31/m-i

Laila Gabriella Wolfdof
1 sayfadaki 1 sayfası